Kokteilis
Baudi

Latvijas romantiskākais pāris – Lelde un Aivis Ceriņi aicina uz prāta spēlēm0

Publicitātes foto

Pasākumu sērijas “Rīgas Street Food Garša” turpinājumā 9.augustā Jaunajā Teikā savu ballīti rīkos Lelde un Aivis Ceriņi. Apmeklētāji varēs ne tikai nobaudīt gardus ēdienus, bet arī klātienē piedalīties īpašā Playful tiešraides spēlē.

Pasākuma vakara daļa sāksies jau plkst. 17.00, kad gaidāma Playful iesildīšanās spēle – Lelde un Aivis vadīs spēli, kas būs pieejama visiem klātesošajiem, bet plkst. 19.00 gan pasākuma apmeklētājiem, gan tiešsaistes dalībniekiem būs iespēja piedzīvot Playful tiešraides spēli ārpus studijas, kas šādā formātā norisināsies pirmo reizi. Abu spēļu dalībnieki varēs iegūt arī pārsteiguma balvu no Rīgas Street Food Garša organizatoriem – gardu maltīti sev un saviem draugiem.

Lelde un Aivis apmeklētājiem ir sarūpējuši arī citas aizraujošas aktivitātes – lielformāta galda spēles Lielā Jenga, Flip Back, Līdzsvara Kauliņi, Snap Back Shuffle Board un Ciparu Puzle. Demonstrēt atjautību būs iespējams, spēlējot atmiņas spēli, bet roku veiklību galda tenisa un novusa sacensībās.

Publicitātes foto

Protams, netrūks arī gardu ēdienu un dzērienu – būs Leldes un Aivja iecienītie burgeri, BBQ ēdieni, vafeles, saldējums, krepes, picas, salāti un smūtiji. Par tiem rūpēsies kokteiļbārs “Mākonis”, restorāni “Hercogs” un “Terra”, Vīnkalnu ceļojošā picērija, pankūkotava “Crepes”, “Rullējums” saldējums, “Tatti burbuļvafeles”, “Van Coffee” busiņš un “Roof BBQ & Music”.

Publicitātes foto

Pasākuma muzikālo gaisotni visa vakara garumā veidos Dj Jānis Spinga.

Leldes un Aivja Ceriņu pasākums ir jau trešais sērijā “Rīgas Street Food Garša”, kuru jūlijā, augustā un septembrī Jaunās Teikas rajonā rīko dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti un kuras mērķis ir izzināt Rīgas ielu ēdienu (street food) nišu.

Publicitātes foto

Slavenību organizētie pasākumi nav parasti ielas ēdiena (street food) tirdziņi, bet dzīvesstila pieredze, kas apvieno gardus ēdienus, lielisku mūziku un īpašas aktivitātes apmeklētājiem. Turklāt katrs pasākums ir unikāls, jo tā atmosfēru veido un apmeklētājus uzņem dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti. Pirmo pasākumu ar nosaukumu “All Black Everything” 12. jūlijā rīkoja reperis Ozols, otro pasākumu 26. jūlijā organizēja Jānis Skutelis un “Pusnakts šovs septiņos” radošā komanda.

Savukārt augustā un septembrī sēriju turpinās:

• 23.augustā – Latvijas biznesa vides kurators Andris Ozols
• 6.septembrī – TV šova “Māmiņu klubs” vadītāja un blogere Kristīne Virsnīte.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
6 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
43 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
54 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
50 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
42 minūtes