Pirms dažām dienām informējām, ka skandalozākais Latvijas pāris Andris Kivičs un Liene Skulme ierakstīja kopīgu dziesmu, kuras nosaukums ir “Tā mēs mirdzam, tā mēs gaistam”. Turklāt Kiviča lielākie fani jau to pasludinājuši par savu jauno mīļāko dziesmu.

Neilgi pēc tam, pagājušās nedēļas izskaņā Latviju pāršalca skaļš skandāls pēc tam, kad Andris Kivičs un Liene Skulme bija tiešraidē vairāk kā divas stundas – abi sēžot vannā dalījās savās pārdomās un klāstīja savus plānus. Turklāt Andris vannā atradās pavisam kails… un neilgi pēc tam visai Latvijai skaidrojās par sava dzimumlocekļa izmēru.

Tikmēr “STV pirmā!” kanālā Kivičs un Skulme atzinuši, ka abiem ir kāds liels pārsteigums – viņiem būšot pašiem savs realitātes šovs televīzijā! Kas liecina, ka Latvijas mīlas duets pievērsušies arī šovbiznesam.

Un tomēr visas šīs nedēļas garumā viena no sabiedrībā apspriestākajām tēmām ir un paliek svētdien publicētā Kiviča tiešraide. Izrādās, tai par godu, tieši uz Valentīndienu, pāris Visu mīlētāju dienas svinētājiem sagatavojis īpašu piedāvājumu – T-kreklus ar uzrakstiem. Vēl jo vairāk, kreklus esot iespējams saņemt par ziedojumiem.

Uz viena krekliem pārdroši drukāts Kiviča pēdējā laika skarbākais izteiciens: “It kā tu m***a kaut ko zinātu…”

Savukārt uz otra krekla lasāms uzraksts: “Izmēram nav nozīmes. Svarīgi ir pirmie 20 cm.”

Šķiet karstākais Latvijas pāris Andris Kivičs un Liene Skulme dzīvi patiešām tver ar pilnu krūti. Ne vien mīlas duets, šovmeņi, bet nu arī uzņēmēji.

Izrādās, sabiedrība par pāra īpašo Valentīndienas piedāvājumu izrāda ļoti lielu interesi. Kivičs savā Facebook kontā informē: “Mīļie draugi, pēc krekliņiem ir nenormāls pieprasījums.Visiem atbildēsim 100%, tagad domājam kā to nomenedžēt, atbildēsim visiem rīt. Drukās kreklus 1x nedēļā.Cena 20€.”