Kokteilis
Dzīvo

Latvijas izcilā ātrumlaivu sportista Millera traģisko bojāeju Vācijā atceras meita Ieva: “Tētis ir mans varonis!”0

Foto: Facebook.com

9.jūnijā ātrumlaivu sacensībās, kas norisinājās Vācijā, dzīvību zaudēja viens no izcilākajiem Latvijas ūdens motosportistiem – Lotārs Millers. Viņa meita Ieva Millere, kura ir spēcīgākā ātrumlaivu braucēja Latvijā sieviešu konkurencē žurnālam “Privātā Dzīve” teikusi: “Tētis vienmēr būs mans varonis”.

Ieva atceroties traģiskās dienas notikumus stāsta, ka sākotnēji viss bijis labi un nekas nav liecinājis par tuvojošos traģēdiju: “Starts nedaudz ātrāks izdevās man, taču tētis atradās tieši blakus. Starta taisnes 700.metrā, kur upe Mozele met līkumu uz labo pusi, vēl līdz galam nenoskaidrotu apstākļu dēļ tēta laiva strauji aizlidoja uz labo pusi.” Sportisti, kas braukuši aiz viņiem neko vairāk kā šļakatas neredzēja, tāpēc pārbrauca avarējušajai laivai pāri. Ievas tētis no gūtajām traumām mira turpat notikuma vietā.


“Tētis vienmēr mani ir slavējis un lepojies ar to, cik viegli ir mani trenēt,” – saka Ieva un atzīstas, ka diemžēl visu no tēta iemācīties tā arī nepaspēja, piemēram, tehniskās lietas. “Motorus skrūvēt es nemāku, jo tas nav domāts meitenēm. Tētis ir un vienmēr būs mans varonis!”

Savas karjeras laikā Lotārs Millers ir uzbūvējis vairāk kā 100 ātrumlaivas un izcīnījis 34 Latvijas čempiona titulus, vairākus Baltijas čempiona titulus un ir Eiropas vicečempions, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

LA.lv