Kokteilis
Apbrīno

Pašmāju dziedātāja Natālija Tumševica – Ērgle vadīs deju skolu0

Publicitātes foto

22.oktobrī deju studijā visai ģimenei Studio Dance Magic, kas atrodas Rīgas centrā, Stabu ielā 58, notika Atvērto durvju diena. Ikvienam interesentam bija iespēja piedalīties dažādu deju virzienu meistarklasēs, personiski iepazīties ar pasniedzējiem un izvēlēties savai gaumei un temperamentam piemērotu deju stilu. Par Studio Dance Magic vadītāju kļuvusi populārā Latvijas dziedātāja un Rīgas balles patronese Natālija Tumševica – Ērgle.

Publicitātes foto

Studijas pasniedzēji vienā vakarā paspēja ne tikai prezentēt neskaitāmus deju žanrus un virzienus, bet arī iemācīt viesiem klasisko sarīkojumu deju – valša, čačača un rumbas – pamatsoļus, salsas, svinga, danshola (Dancehall) un tvertka pamatkustības, un pat Bolliwood dance, Taekwon-do, Vogue un stripdansa (Strip Dance) deju savienojumus.

Publicitātes foto

“Mēs priecājāmies iepazīstināt rīdziniekus ar jaunajām mūsu skolas iespējām un ir ļoti patīkami, ka mūsu studija piesaistīja daudz vīriešu.

Jo prasme labi kustēties ir aktuāla un noderīga ne tikai sievietēm.

Taču ir jāpiemin arī visu pasākumā esošo dāmu azartisko iesaistīšanos un graciozitāti jaunu deju kustību izpildīšanā. Bija patīkami vērot bērnus, kuri ar lielu prieku dejoja Kubas salsu vai hiphopu,” ar iespaidiem dalās jaunā studijas vadītāja Natālija Tumševica – Ērgle.

Publicitātes foto

Studio Dance Magic piedāvā pilnu deju nodarbību spektru individuālām un grupu apmācībām visās vecuma grupās jebkuram sagatavotības līmenim. Studijā ir pieejami visi deju novirzieni, tostarp mūsdienu, Latīņamerikas un sarīkojumu dejas, Argentīnas tango, zumba un hiphops, kā arī joga un pilates. Tāpat studijas komfortablajās un plašajās zālēs regulāri notiek skaistumkopšanas, veselības, etiķetes meistarklases, svētku pasākumi visai ģimenei, piektdienās tematiskās ballītes, bet sestdienās – deju maratoni.

Foto: Pāvels Anks

“Mums ir brīnišķīgas telpas nodarbībām, bet mūsu profesionālie pasniedzēji iemācīs dejot ikvienu, sākot ar bērniem līdz pat senioriem. Jaunajām māmiņām esam izveidojuši īpaši komfortablus apstākļus: nodarbību laikā mazos pieskatīs mūsu darbinieki, skolēni varēs izpildīt mājas darbus, savukārt ikviens interesents, kas gaida savu bērnu vai vecāku, var izmantot iespēju pasniedzēja vadībā mācīties svešvalodas, pastrādāt pie datora vai vienkārši atpūsties, lasot žurnālus. Tāpat mēs esam būtiski paplašinājuši nodarbību repertuāru, tagad studijā ir pieejami pat viseksotiskākie novirzieni, piemēram, bollywood style vai dejas čakru atvēršanai. Mēs priecāsimies iemācīt deju mākslu, atbrīvoties, palīdzēt attīstīt plastiku, graciozitāti, izveidot slaidu, trenētu ķermeni un vienkārši uzdāvināt labu garastāvokli, jo ir taču zināms, ka dejas laikā izstrādājas laimes hormoni endorfīni, tātad mūsu nodarbības var darīt cilvēkus veselus un laimīgus,” stāsta jaunā studijas vadītāja Natālija Tumševica – Ērgle.

Foto: Pāvels Anks

Pēc Natālijas teiktā, studijas Studio Dance Magic mērķis ir ne tikai paplašināt brīvā laika pavadīšanas iespējas rīdziniekiem, bet arī iedzīvināt dejas un etiķetes kultūru. Un, protams, studijai svarīgs uzdevums ir sagatavot viesus Rīgas balles deju programmai. Tāpat kā līdz šim, visu gadu pie studijas darbosies arī Rīgas balles akadēmija, sāks darboties arī Debitantu akadēmija – tieši šeit augstākās kvalifikācijas eksperti māca jauniešiem no Latvijas lielākajām augstskolām balles dejas un etiķeti. Dažus mēnešus pirms Rīgas balles Akadēmijas dalībniekiem būs jāiztur nopietna atlase – tika izvēlēti vien desmit labākie debitantu pāri.

Turklāt Studio Dance Magic darba stratēģijā īpaša vieta ir labdarībai – sadarbībā ar biedrību Palidzesim.lv notiks pasākumi bērniem un pusaudžiem. Tāpat ir plānots palīdzēt jaunajiem māksliniekiem iepazīt skatuves kustību un ritmiku.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 19. līdz 26. jūlijam: kādas vēlmes piepildīsies?
2 dienas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kurus tu negribētu redzēt starp saviem kolēģiem
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Kalnciema kvartālā notiks “The Bad Tones & Egomašina” bezmaksas koncerts
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

VV
Vivanta Volkova
Latvijā
Vienos ziedos… Dzintra Lūse pēc vīra mīklainās nāves atjauno izdemolēto baznīcu
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
TIEŠRAIDE: “RallyX Nordic” rallijkrosa čempionāta sacensības Biķernieku trasē
Tiešraide 37 minūtes
LE
LETA
Latvijā
LKS valdes locekli VDD tur aizdomās par komunistiskā genocīda publisku noliegšanu
55 minūtes
LE
LETA
Kultūra
Rundāles pili UNESCO sarakstam varētu pieteikt nākamā gada septembrī
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
“Prāta vētras” koncerts Liepājā noritējis mierīgi
3 stundas