Draugi ir vērtība, ar kuru kopā var piedzīvot neaizmirstamus brīžus un sagādāt īstus piedzīvojumus. Novērtējot draudzību, Jameson Viskija klubs aicināja trīs Latvijas sabiedrībā zināmus vīriešus – TV raidījumu vadītāju Aivi Ceriņu, pasākumu vadītāju Mārtiņu Kapzemu, “Mash Motors Baltic” vadītāju Kasparu Komarovu – dalīties pieredzē par to, kādu lomu ikdienā viņiem ieņem draugi, un sniegt ieteikumus citiem, kā forši pavadīt laiku kopā.

Publicitātes foto

Aivis Ceriņš savus tuvākos draugus satiek reizi nedēļā kopīgā basketbola spēlē. Arī citiem viņš iesaka ieplānot reizi nedēļā laiku savējiem – doties makšķerēt, nodoties sportiskām aktivitātēm vai vienkārši kopīgi sanākt garāžā pie močiem vai TV u.t.t.

Publicitātes foto

Aivis arī uzsver, ka draudzībā ir spēks un kopā ir iespējams izdarīt arī labus darbus, piemēram palīdzēt kādam, kaut vai saskaldot kaimiņu tantei malku, vai kopīgi piedaloties labdarības pasākumā.  “Pagājušajā gadā ar sociālo tīklu palīdzību uzrunājām cilvēkus, kam mājās ir bērnu mēbeles. Atsaucība bija liela, tādēļ ar draugiem tās kopā savācām no tiem, kam tās nav vajadzīgas, un nogādājām, kam to patiešām trūkst. Super vienkārši, bet forši,” stāsta Aivis Ceriņš.

Publicitātes foto

Mārtiņš Kapzems ir īsts aktīvās atpūtas un motociklu entuziasts un uzskata, ka laiku kopā var pavadīt, gūstot neaizmirstamus piedzīvojumus. Tas, ko Mārtiņš ieteiktu ikvienam kaut reizi dzīvē izmēģināt, ir izlēkt ar izpletni. “Tās emocijas ir neaprakstāmas, un fakts, ka tajās vari dalīties ar savu labāko draugu, visu padara vēl īpašāku,” pieredzē dalās M.Kapzems.

Tāpat Mārtiņš atzīst, ka ikdienā regulāri cenšas atvēlēt laiku, kad satikties ar draugiem, lai nav tā, ka tikšanās notiktu tikai dzimšanas dienās vai kāzās. Šogad Mārtiņš nokārtoja motocikla tiesības un jau kaļ plānus nākamās sezonas piedzīvojumiem. Pats Mārtiņš iesaka doties ceļojumā ar motocikliem pa Eiropu – ceļā doties ar treileri, līdzi ņemot močus, un izbraukāt, piemēram, skaistos Itālijas dienvidus. Tāpat arī čaļi kopā var sanākt radošām aktivitātēm – katrs paķer līdzi kādu mūzikas instrumentu un kopā “padžemot”.

Publicitātes foto

Kaspara Komarova ikdienā neatņemama sastāvdaļa ir motocikli, kas ir izmainījuši viņa dzīvi. Arī citus viņš aicina pievērsties motocikliem, jo tas sniedz brīvību, paver jaunas iespējas gan ceļošanai, gan jaunu draugu un paziņu iegūšanai, jo katru brīvo brīdi ir vēlme sēsties virsū motociklam un doties apskatīt jaunus galamērķus. “Ceļot ar moci – pa Latviju vai ārzemēm – tā ir pilnīgi cita sajūta, jo ieraugi vietas no cita skatu punkta, kā arī atklāj vietas, ko, pārvietojoties ar auto, nemaz nepamanītu,” stāsta K. Komarovs.