Latvijā iemīļotais un zināmākais romu tautības TV šovu zvaigzne – mūziķis Rinaldo Rich jeb īstajā vārdā Ritvars Sunītis nu jau gadu ir aizņemta vīrieša statusā. Vēl jo vairāk, viņš kļuvis par ļoti laimīgu tēti. Dziedātājs un viņa mīļotā meitene Inese Sīmane kļuvuši par meitiņas vecākiem, un mazulītei devuši vārdu Izabella.

Kokteilis.lv jau informēja, ka iemīļotais latviešu mūziķis Rinaldo pagājušā gada pavasarī pārtrauca attiecības ar ilggadējo draudzeni Annu Dribas. Neilgi pēc tam, viņš sāka satikties ar romu tautības sievieti Inesu Sīmani, atklājot, ka beidzot viņa sirds ir aizņemta.

Žurnālam “Vakara ziņas” Rinaldo atklājis: “Mūsu meitiņa piedzima 10. februārī pulksten 14.00. Zīmīgi, ka 6. februārī man pašam ir dzimšanas diena. Esmu priecīgs un jūtos ļoti labi.” Viņš arī neslēpj, ka meitiņas vārdu izdomājuši ļoti ātri. Vārds Izabella pārim saistās ar skaistu princešu vārdu, un Rinaldo arī uzsver, ka Izabella arī ir maza, tumša princesīte. Viņš arī atklāj, ka bērnus vēlējies jau sen. Turklāt, viņš vienmēr gribējis divus dēlus un vienu meitu. Tagad, kad mīļotā Inese viņam dāvājusi meitu, atlicis piepildīt sapni par diviem dēliem.

Pāris par meitiņas piedzimšanu nudien ir ļoti laimīgi un prieku neslēpj. Abi mazulīti arī neizsakāmi mīl. Turklāt, Rinaldo žurnālam arī atklājis, ka ar mīļoto sievieti plāno salaulāties ar Dieva svētību. Pāris kāzas svinēšot tad, kad Izabella būšot mazliet paaugusies, jo šobrīd svarīgākās abiem ir rūpes par meitiņu.