Kokteilis
Stilo

Latvijā atpazīstamā stiliste un blogere Indra Salceviča sniegs stila konsultācijas Vērmanes dārzā0

Publicitātes foto

Vācijas multizīmolu modes veikals VAN GRAAF par godu veikala atklāšanai iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” Rīgas iedzīvotājiem iespējams izmēģināt “stila detektoru” vēl tikai šajā nedēļas nogalē – 13. un 14. aprīlī Vērmanes dārzā, kur ir izveidots vides objekts, kas ļauj veikt stila ekspertīzi”, kā arī saņemt profesionāla stilista padomus.

“VAN GRAAF Stila Detektors” Vērmanes dārzā darbosies no plkst. 11:00 līdz 19:00. Brīvdienās laikā no plkst. 14.00 līdz 16.00 instalācijai pievienosies stiliste un modes blogere Indra Salceviča, kas sniegs individuālus stila padomus katram vides instalācijas apmeklētājam.

Viena no VAN GRAAF darbības prioritātēm ir izprast klientu vēlmes, kā arī iepazīt modes un stila tradīcijas valstīs, kurās tiek atvērts jauns veikals, tādēļ, svinot veikala atklāšanu Latvijā, veikals izvietojis vēl nebijušu vides instalāciju.

“Man ir prieks, ka Latvijas tirgu ir papildinājis vēl viens kvalitatīvs un Latvijas auditorijai piemērots modes zīmolu veikals. Turklāt lieliski, ka veikals izlēmis Latvijas iedzīvotājus uzrunāt personīgi, veidojot šāda veida aktivitāti ārpus veikala sienām. Pavasaris ir īstais laiks, lai sabiedrību iedvesmotu jaunām stila idejām,” atzīst stiliste un modes blogere Indra Salceviča.

LA.lv