Kokteilis
Stilo

Latvijā atpazīstamā stiliste un blogere Indra Salceviča sniegs stila konsultācijas Vērmanes dārzā0

Publicitātes foto

Vācijas multizīmolu modes veikals VAN GRAAF par godu veikala atklāšanai iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole” Rīgas iedzīvotājiem iespējams izmēģināt “stila detektoru” vēl tikai šajā nedēļas nogalē – 13. un 14. aprīlī Vērmanes dārzā, kur ir izveidots vides objekts, kas ļauj veikt stila ekspertīzi”, kā arī saņemt profesionāla stilista padomus.

“VAN GRAAF Stila Detektors” Vērmanes dārzā darbosies no plkst. 11:00 līdz 19:00. Brīvdienās laikā no plkst. 14.00 līdz 16.00 instalācijai pievienosies stiliste un modes blogere Indra Salceviča, kas sniegs individuālus stila padomus katram vides instalācijas apmeklētājam.

Viena no VAN GRAAF darbības prioritātēm ir izprast klientu vēlmes, kā arī iepazīt modes un stila tradīcijas valstīs, kurās tiek atvērts jauns veikals, tādēļ, svinot veikala atklāšanu Latvijā, veikals izvietojis vēl nebijušu vides instalāciju.

“Man ir prieks, ka Latvijas tirgu ir papildinājis vēl viens kvalitatīvs un Latvijas auditorijai piemērots modes zīmolu veikals. Turklāt lieliski, ka veikals izlēmis Latvijas iedzīvotājus uzrunāt personīgi, veidojot šāda veida aktivitāti ārpus veikala sienām. Pavasaris ir īstais laiks, lai sabiedrību iedvesmotu jaunām stila idejām,” atzīst stiliste un modes blogere Indra Salceviča.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 18. līdz 25. oktobrim: kādas vēlmes piepildīsies?
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Stiliste Žanna Dubska atzīstas: “Jā, es špricēju botoksu un esmu gribējusi samazināt krūtis”
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: lidmašīna, ar kuru lidoja arī princis Viljams un Keita iekļuvusi vētrā, pilots nav varējis to “nosēdināt” lidostā Islamabadā
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
Veikalā liedz maksāt ar maza nomināla monētām. Vai būs izmaiņas visā Latvijā?
3 stundas
LE
LETA
Sports
Ostapenko Luksemburgā pārliecinoši iesoļo pusfinālā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO: Paziņo, kad ekspluatācijā nodos Okupācijas muzeja ēku 1
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Vācijas policija pastiprinās robežas kontroli
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Sestdien spīdēs saule un gaiss iesils līdz + 17 grādiem
9 stundas