Kokteilis
Apbrīno

Latviete Diāna Kubasova uzvarējusi prestižā konkursā – realitātes šovā un kļuvusi par “Miss Multiverse 2018”0

Foto: LETA

Žurnāls “Privātā Dzīve” informē, ka Diāna Kubasova izcīnījusi kārtējo uzvaru skaistumkonkursā Miss Multiverse finālā pārspējot konkurentes.

Diāna jau oktobrī paziņoja, ka ir ieradusies Dominikānas Republikā, lai piedalītos realitātes šovā I am Multiverse. Savā sociālā kontā Instagram viņa rakstīja, ka tas vienlaikus ir realitātes šovs, skaistuma konkurss, personības konkurss, fitnesa sacensības, citiem vārdiem sakot – šovs, kurā ir jāpārvar daudz un dažādi pārbaudījumi.

 

View this post on Instagram

 

MY NEXT ✈️✈️✈️ I am so happy to announce, that I have safely arrived to the beautiful Dominican Republic, to take part in TV reality show “I AM MULTIVERSE”! 🤩 It is: TV series + beauty pageant + personality contest + fitness competition + many other challenges! 🏃♀️ Will be spending here 1-3 weeks, as there will be elimination rounds after every week. 😱 Fingers crossed that I stay in this paradise until the end! Semi final will be on 3rd November and the grand finals will be on 9th November, so please – wish me luck! 🤞🏽 You can see my diary of the first day here on my YouTube channel (link in the bio)! 📽 Let me know what you think of my first Vlog from Punta Cana and if you want to see more of the show filming backstage! ❤️ . 🇱🇻 Man ir ļoti liels prieks paziņot, ka esmu ieradusies savā nākamajā galamērķī – Dominikānas Republikā, kur es piedalīšos realitātes šovā “I AM MULTIVERSE”! 🤩 Tas ir TV šovs + skaistuma konkurss + personības konkurss + fitnesa sacensības + daudzi citi pārbaudījumi! 🏃♀️ I šeit pavadīšu 1-3 nedēļas, tā kā būs izbalsošana katru nedēļu! Lūdzu, turiet īkšus par mani, lai mani neaizsūta mājās ātrāk! Pusfināls notiks 3. Novembrī, bet fināls 9. Novembrī, tā kā vēliet man veiksmi! 🤞🏽 Manas pirmās dienas dienasgrāmatu varat jau redzēt manā YouTube kanālā (links BIO)! 📽 Dodien man ziņu, kā Jums patīk mans pirmais Vlogs no Punta Cana un vai Jūs gribētu redzēt vēl no šova filmēšanas aizkulisēm! ❤️ . Photo: @ulric_wolf Retouching: @gunitawolf Hair: @house4hair @wellaprofessionals.latvia Crown & epaulette: @binkaminka_ Dress: @amoralle (use DIANA10OFF to get a 10% discount) . #missmultiverse #iammultiverse #missmultiverselatvia #kubasovatravels

A post shared by 𝕄𝕚𝕤𝕤 𝕄𝕦𝕝𝕥𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝕖 𝟚𝟘𝟙𝟠 (@dianakubasova) on


Modele Dominikānas Republikā pavadīja trīs nedēļas un savā vlogā informēja, ka lai uzvarētu, viņai bija nepieciešami sasniegumi dažādās jomās. Skaists izskats bija tikai viena no nelielām niansēm, kas nepieciešama, lai uzvarētu konkursā. Viņai bija jābūt fiziski spēcīgai, jāizceļas līderībā, uzņēmējdarbībā, labdarībā, jāraksta raksti žurnālam un pat jāpiedalās politiskajās debatēs.

 

View this post on Instagram

 

🌟𝕀 𝔸𝕄 𝕄𝕌𝕃𝕋𝕀𝕍𝔼ℝ𝕊𝔼 🌟 🇬🇧- help me win- see below! 🇱🇻 Palīdzi man uzvarēt 𝓜𝓲𝓼𝓼 𝓜𝓾𝓵𝓽𝓲𝓿𝓮𝓻𝓼𝓮! Lai uzvarētu, man nepieciešami sasniegumi daudzās ziņas – ne tikai labi jāizskatās, bet jābūt arī spēcīgai fitnesā, jāizceļas līderībā, uzņēmējdarbībā, labdarībā un daudzās citās jomās! 🥇 Tas nozīmē, ka ātri jāpielāgojas dažādām situācijām, vietām, kultūrām, kā arī jābūt entuziastiskai par dažādiem piedzīvojumiem un pārbaudījumiem, ko liktenis sniedz uz savas paplātes! 🤩✨ . Tas nozīmē būt arī lepnai par to, kas es esmu un no kurienes nāku! 🇱🇻 Esmu spēcīga, taču reizē arī mīloša! Man patīk skaisti pucēties, taču nebaidos būt es pati un bez jebkādas kosmētikas uz manas tālu no perfektās ādas ākstīties savos insta stories vai rādīt Jums savas nepilnības pirms/pēc dažādām procedūrām. 👀 . Es gribu pierādīt visiem, ka lai arī nāku no mazas valsts un mūsu nav daudz, kopā mēs esam spēcīgi! 🔝🇱🇻 Un kopā mēs varam uzvarēt šajā izaicinājumā! 🏆 . .❗️Noteikumi ir vienkārši- spied like, komentē & dalies ar šo ziņu savos stories, aicinot savus draugus man sekot un atbalstīt – un Tu palīdzēsi man uzvarēt šajā disciplīnā un parādīt pasaulei, ka Latvijā var! 👑 … 🇬🇧 For me being 𝓜𝓾𝓵𝓽𝓲𝓿𝓮𝓻𝓼𝓮 means excelling in many things – beauty, fitness, leadership, entrepreneurship and many others! 🥇 It’s means adapting to different situations, places and cultures, loving life and people, being excited about the adventures and challenges our destiny serves us! ✨ . It also means being proud of who I am and where I am from! 🇱🇻 I am strong and fierce, but also loving & caring! ❤️ I love being all glammed & dressed up! But I’m also not afraid of being myself, not wearing any makeup on my far-from perfect skin and I am not ashamed of my weirdness & dorky laugh that you can notice often on my Insta-Stories. 📽 . I would like to show everyone that me and you- together we are strong! And only together we can win this social media challenge! . .❗️HELP ME WIN – like, comment and share this pic in your stories- invite your friends to follow and support me! ❤️ . #missmultiverse #hrhpuntacana #ramonahaar #cocobongo #multiversekubasova

A post shared by 𝕄𝕚𝕤𝕤 𝕄𝕦𝕝𝕥𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝕖 𝟚𝟘𝟙𝟠 (@dianakubasova) on


Savā Instagram kontā Diāna lepni atzina, ka lepojas par to, kas viņa ir un no kurienes viņa nāk, tādējādi paužot patiesu mīlestību pret Latviju.

Realitātes šova filmēšanas laikā Diāna paspējusi iepazīt arī Dominikānas kultūru, tajā skaitā pirmo reizi dzīvē rokās turējusi čūsku. Turklāt viņa arī pati pēc ķīniešu zodiaka ir dzimusi Čūskas zīmē.

 

View this post on Instagram

 

Met this cute snake during Miss Multiverse pageant a couple of days ago! 🐍 Head over so my YouTube channel to see my latest VLOG from Miss Multiverse and the beautiful Dominican Republic! 📽 . My Chinese horoscope is Snake! 🎎 Do you know yours❓ . The Chinese Zodiac, known as Sheng Xiao, is based on a twelve-year cycle, each year in that cycle related to an animal sign. These signs are the rat, ox, tiger, rabbit, dragon, snake, horse, sheep, monkey, rooster, dog and pig. 🔆 . Lucky Numbers for snakes are 2️⃣,8️⃣,9️⃣ Lucky Colors: ❤️🖤💛 Lucky Flowers: orchids, 🌵 . Before I even knew about my Chinese zodiac, my favourite colours have always been red and black, I love number 9 and orchids – I even have them tattooed on my shoulder! So it was really exciting to find this out! 🤩 . How about your Chinese Zodiac❓Do you know your sign❓ . #chinesehoroscope #snake #lovesnakes #python

A post shared by 𝕄𝕚𝕤𝕤 𝕄𝕦𝕝𝕥𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝕖 𝟚𝟘𝟙𝟠 (@dianakubasova) on


11. novembrī, dienā, kad Latvijā atzīmē Lāčplēša dienu, Diāna savā Instagram kontā lepni paziņoja, ka kļuvusi par Miss Multiverse 2018.

 

View this post on Instagram

 

👑𝕄𝕀𝕊𝕊 𝕄𝕌𝕃𝕋𝕀𝕍𝔼ℝ𝕊𝔼 𝟚𝟘𝟙𝟠👑 I’M SO PROUD TO ANNOUNCE, THAT I AM THE WINNER OF MISS MULTIVERSE 2018! 👸🏽✨ 👑 After 3 weeks of physically and mentally challenging competitions, on the stage of @hrhcpuntacana I was crowned the new @missmultiverse by the beautiful Miss Multiverse 2017 @corrinstellakis 💖 I would like to thank everyone that supported and believed in me! Love you all! ❤️🙏🏽 Thank you @liindagrandia for this amazing experience! ✨ I am so excited for this year as the 𝕄𝕀𝕊𝕊 𝕄𝕌𝕃𝕋𝕀𝕍𝔼ℝ𝕊𝔼 𝟚𝟘𝟙𝟠 🌟👑🌟

A post shared by 𝕄𝕚𝕤𝕤 𝕄𝕦𝕝𝕥𝕚𝕧𝕖𝕣𝕤𝕖 𝟚𝟘𝟙𝟠 (@dianakubasova) on


Žurnāls “Privātā Dzīve” raksta, ka Diāna saņēmusi ceļojošo balvu – 574 gramus smagu zelta un sudraba kroni ar ziliem safīriem, rubīniem un cirkonijiem. Turklāt par uzvaru viņa ieguvusi arī naudas balvu 6000 ASV dolāru, kā arī apmaksātu ceļojumu uz Meksiku, Kankunu un parakstījusi gada līgumu 250 000 ASV dolāru vērtībā ar profesionālu aģentūru, kas gādās par Diānas atpazīstamības veicināšanu visā pasaulē.


Diāna savā sociālajā kontā raksta, ka uzvaras mirklis bijis patiešām skaists un viņa nebūtu to spējusi paveikt bez savām konkurentēm. Viņa arī atzīst, ka īstas karalienes atbalsta viena otru.

LA.lv