Otrdienas pievakarē latviešu TV dīva Žaklīna Cinovska sava Facebook kontā atklāja, ar “ko viņa patiesībā guļ”. Viņa savā Facebook kontā rakstīja: “Ja kādam interesē ar ko es guļu, varu neslēpt – guļu ar temperatūru!!! Gājiens pēc svētku balles vakarkleitā pie Brīvības pieminekļa likt ziedus joprojām man to atgādina! Darbi stāv, bet ir arī labā puse…”

Pirms kāda laika Žaklīna intervijā portālam kokteilis.lv atklāja, ka viena no lietām, kas viņu iedvesmo būt tik sievišķīgai, graciozai un laimīgai, ir labs kino. Žaklīna uzsvēra, ka viņai ir ļoti svarīgs savs laiks, tāpēc viņa izvēlas skatīties tikai Oskarotās filmas, jo tām vismaz ir kāda vērtība un garantija.

Brīdī, kad Žaklīna atklāja, ka patiesībā guļ ar temperatūru, kas liek atgādināt par valsts simtgades svētkiem un gājienu vakarkleitā, viņa arī rakstīja, ka esot noskatījusies kādu labu kino filmu. “Vakar noskatījos lielisku filmu “Truth”  (Patiesība, 2015) balstīta uz patiesiem notikumiem pirms Buša otrajām vēlēšanām. Par valsts pārvaldes izteikto spēku, varu un ietekmi savu melno darbu noslēpšanā. Sevišķi ietekmējot žurnālistiku un pašus medijus. Ļoti aktuāla tēma mums šodien. Bet visskumīgākais, ka, ja tas bija iespējams tik demokrātiskā valstī kā ASV… nav jābrīnās, ka tas tik viegli notiek pie mums. Iesaku. Kaut vai dēļ briljanta aktieriem Keitu Blanšetu un Robertu Redfordu.”

Viņa mudina apkārtējos būt mundriem un neslimot, turklāt ikvienam cerēt uz labām pārmaiņām.

Novēlam ātru atveseļošanos Žaklīnai!