Kokteilis
Baudi

Koncertā “Mīlestība”, kas notiks Kandavā, varēs noklausīties latviešu skaistākās melodijas0

Foto – Ronalds Šulcs

Kandavā Ozolāju estrādē 29. jūlijā izskanēs koncerts “Mīlestība” – latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko dziesmu skaņās tērpta atzīšanās divos cēlienos, kurā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra dziedošie aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Ainārs Ančevskis un Raimonds Celms, kā arī Dailes teātra dziedošie aktieri Ērika Eglija, Gints Andžāns un Gints Grāvelis, kurš iejutīsies arī koncerta vadītāja lomā.

Latviešu komponistu mūziklu un rokoperu skaistāko melodiju koncerta programmā iekļauti fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem “Meža gulbji”, “Māsa Kerija” un izrādēm “Īsa pamācība mīlēšanā”, “Leģenda par Zaļo Jumpravu”, “Leo. Pēdējā bohēma”, Jāņa Lūsēna rokoperām “Indriķa hronika” un “Sfinksa”, Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas “Adata” un mūzikla “Vadonis”, Imanta Kalniņa mūzikas izrādei “Lilioms”, Ulda Marhilēviča traģikomiskās dziesmu spēles “Tobāgo!”, kā arī Mārtiņa Brauna izrādes “Mauglis” un citi skaņdarbi.

Par iespēju piedalīties šajā projektā aktrise Ērika Eglija atzīstas: “Vienmēr izturos ar lielu cieņu pret jebkuru komponistu un dziedāšanu uzskatu par lielu dāvanu un pievienoto vērtību savā profesijā! Tāpēc esmu gatava atkal kādam muzikālam izaicinājumam!” Savukārt aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska ir pārliecināta: “Var dziedāt notis, var dziedāt vārdus, un tomēr vairāk par visu gribas dziedāt stāstu. Tieši tāpēc ir īpašs prieks piedalīties šajā “Mīlestībā”, kas nozīmē vairāk nekā tikai šo vārdu.” Aktrise Madara Botmane domā, ka dziesma ir stāsts: “Manuprāt, dziesma ir stāsts. Stāsts, kuru stāsta komponists, vārdu autors… Ir skaisti un vērtīgi stāstīt stāstu, kas tuvs mums pašiem un pilnībā izprotams tikai un vienīgi mums, jo stāsts tiek stāstīts par mums. Mums – cilvēkiem un līdzcilvēkiem…”

Producents Sandis Mohovikovs atklāj, ka par pavadījumu un aranžijām gādās speciālais mūziklu orķestris Raimonda Macata vadībā, kurā būs ģitārists Mārcis Auziņš, basģitārists Norberts Skraucis, bet pie sitaminstrumentiem Ainis Zavackis.

Kad un kur?

  • 29. jūlijā plkst. 18.00 Brīvdabas estrāde “Ozolāji”, Kandavā
  • Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv
  • Cena: EUR 8
LA.lv