Kokteilis
Apbrīno

Latviešu grupu “Credo” aiztur uz ASV robežas un neielaiž Amerikā0

Foto: LETA

27.aprīlī latviešu grupai “Credo” bija plānots koncerts Bostonā, kurp mūziķus bija uzaicinājusi Bostonas Latviešu biedrība. Savukārt Kanādas latvieši Toronto grupas uzstāšanos gaidīja 4.maijā. Tomēr sapnis par uzstāšanos bijis “jāpārceļ”, jo pēc nokāpšanas no lidmāšīnas borta mūziķi nonākuši robežkontroles telpā un ASV tā arī ielaisti netika, informē žurnāls “Privātā Dzīve”.

Žurnāls raksta, ka pēc viņu rīcībā esošās informācijas, kāpt uz ASV zemes nav ticis atļauts diviem mūziķiem – Guntim Veitam un ģitāristam Guntaram Endzelam. Tomēr Guntis Veits uz uzdoto jautājumu par notikušo atbildējis izvairīgi, kā arī pat noliedzis, ka grupai bija plānota uzstāšanās Amerikā. Tas gan esot pagalam dīvaini, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”, jo plakāti jau bija nopublicēti ar gaidāmo grupas “Credo” uzstāšanos.

Savukārt grupas bundzinieks Gundars Liniņš atklājis, ka tā patiešām noticis. “Guntis ar Guntaru lidoja uz turieni pirmie, mums ar otru ģitāristu Aivaru Vīksnu bija plānots lidot pāris dienas vēlāk. Taču džekus ASV robežkontrole apturēja un atteica iebraukšanas vīzas. Bez kādiem paskaidrojumiem. Kopš pie varas nācis Tramps, tur ir daudz stingrāka imigrācijas kontrole. Tā mēs arī uz Ameriku neaizbraucām…,” – sarunā ar “Privāto Dzīvi” atklājis grupas bundzinieks.

Žurnāls raksta, ka abi grupas “Credo” dalībnieki aizturēšanas telpā esot atradušies pietiekoši ilgi, kas, visticamāk, liecina par to, ka amerikāņi atklājuši, ka viņi nelegāli piepelnās, organizējot koncertūres pa ASV, “Privātai Dzīvei” to atklājis kāds avots, kas vēlējies palikt anonīms.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Latvijā radīts pirmais bezgrēka saldējums: tikpat garšīgs, bet mazāk kaloriju
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
“Prāta vētras” koncertā Liepājā būs pieejama apsargāta velonovietne
1 stunda
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: klajā nācis video, kurā nofilmējušās 100 skaistākās Latvijas meitenes
2 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

KD
Krista Dzidzēviča
Veselam
“Sabiedrība ir neizglītota!” Kādēļ neprotam pieņemt cilvēkus ar invaliditāti?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā veikala kasiere “vēsi” iepērkas ar klienta aizmirsto kredītkarti
55 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: Vecrīgā atklāj “Maxima Express” veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu
13 minūtes
MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Zemestrīce” valdošajā koalīcijā pēc Mežvieta atkārtotas apstiprināšanas amatā
34 minūtes
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Ļaudis šajā koalīcijā tik viegli aizvainojami, ka bail
5 stundas