Kokteilis
Baudi

Latviešu dziedātājai Agnessei tapis jauns skaņdarbs kopā ar “Grammy” nominanti0

Foto: Artis Millers

Gadu pēc piedalīšanās mūzikas autoru un izpildītāju konkursā “Supernova 2018”, dziedātāja Agnesse (Agnese Stengrevica) atgriezusies, lai priecētu pašmāju mūzikas mīļotājus ar jaunu skaņdarbu “Space or Time”, informē Līva Cimmermane.

Agnesse sadarbībā ar mūziķi, producentu, skaņdarba “Ticot, Mīlot un Gaidot” komponistu Helviju Stengrevicu izdevusi jaunu dziesmu ar nosaukumu “Space or Time”.

Vārdu autore jaunajam skaņdarbam ir divkārtēja “Grammy” balvas nominante Kristals Olivera, kura sadarbojusies arī ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Džastins Timberleiks, Enrike Iglesiass, Kanje Vests un citiem.

Dziesma stāsta par to, ka brīžos, kad esi kopā ar īsto cilvēku, laiks aizrit nemanot, un tas notiek neatkarīgi no tā vai šī persona ir labākais draugs, vai mīļotais.

“Dziesmas vārdi man pašai ir īpaši tuvi, jo arī es esmu attiecībās, kad ikdienā esam tālu viens no otra. Brīžos, kad tiekamies kaut vai tikai uz nedēļu, šķiet, ka mums atvēlētais laiks bijis tik īss, it kā būtu aizvadīta tikai diena. Tik ātri pienāk brīdis, kad jāšķiras, lai atkal katrs dotos savās ikdienas gaitās, un tas nebūt nav viegli. Mans mērķis bija spēt šīs sajūtas izskaidrot dziesmā, kas, manuprāt, ir lieliski izdevies, tāpēc novērtējiet arī jūs,” stāsta un aicina Agnesse.

Šī gada 11. aprīlī plkst. 22:00 Vecrīgas klubā “Radio Bārs” notiks dziesmas “Space or Time” pirmatskaņojuma pasākums, uz kuru laipni aicināts ikviens interesents.

Šobrīd Agnesse mācās Lielbritānijā, kur paralēli studijām aktīvi muzicē dažādos koncertos, pasākumos, kā arī sadarbojas ar vairākiem perspektīviem ārzemju producentiem, solot jaunas dziesmas arī turpmāk.

Videoklips:

LA.lv