Kokteilis
Baudi

Latviešu dziedātāja AGNESSE prezentē jaunu dziesmu un nosvin savu dzimšanas dienu0

Foto: Edijs Andersons/ publicitātes foto

Aizvadītās nedēļas izskaņā dziedātāja AGNESSE jeb Agnese Stengrevica rīkoja savas un Helvija Stengrevica jaunās dziesmas “Space or Time” pirmatskaņojuma pasākumu, ko apmeklēja kupls pulks viņas talanta cienītāju.

Lieliskus, emocijām bagātus un skanīgus mirkļus pagājušajā nedēļas nogalē aizvadīja un apkārtējiem sagādāja pašmāju dziedātāja AGNESSE. Gaisīgā atmosfērā, radu, draugu un citu viņas mūzikas cienītāju ieskauta, mūziķe Vecrīgas klubā “Radio Bārs” izpildīja savu un Helvija Stengrevica jauno dziesmu “Space or Time”, kas bija skaņdarba pirmatskaņojums plašākai publikai. Lai pateiktos sanākušajiem viesiem par klātbūtni, AGNESSE veltīja viņiem koncertu, kurā kopumā izskanēja 22 dziesmas.

“Es vēlos pateikt milzīgu paldies ikvienam, kurš ieradās uz šo pasākumu. Esmu sajūsmā par sirsnīgo un mīļo atmosfēru, kas tur valdīja un to, ka varēju satikt arī sen neredzētus cilvēkus. Lai gan tas bija mans pasākums, tomēr biju ļoti uztraukusies, jo pēc ilgāka pārtraukuma dziedāju atkal tik plašai publikai, taču bija ļoti patīkami to pieredzēt kopā ar maniem mīļajiem cilvēkiem. Pēc koncerta turpat nosvinējām arī manu divdesmito dzimšanas dienu,” stāsta AGNESSE.

Jau vēstīts, ka AGNESSE sadarbībā ar mūziķi, producentu, skaņdarba “Ticot, Mīlot un Gaidot” komponistu Helviju Stengrevicu izdevusi jaunu dziesmu ar nosaukumu “Space or Time”. Vārdu autore jaunajam skaņdarbam ir divkārtēja “Grammy” balvas nominante Kristal Oliver, kura sadarbojusies arī ar tādiem pasaulslaveniem mūziķiem kā Džastins Timberleiks, Enrike Iglesiass, Kanje Vests un citiem. Dziesmas stāsts ir par to, ka brīžos, kad esi kopā ar “īsto” cilvēku, laiks aizrit nemanot, un tas notiek neatkarīgi no tā vai šī persona ir labākais draugs, vai mīļotais. Šim fenomenam nav iespējams rast izskaidrojumu, bet vienīgais, ko vēlies – pagriezt laiku atpakaļ, lai aizvien baudītu šī cilvēka kompāniju.

Video dziesmai “Space of Time”:

LA.lv