Dailes teātra aktrise Olga Dreģe žurnālam “Privātā Dzīve” atklāj, ka tic Dievam un horoskopiem.

Viņa teikusi, ka jau bērnībā ir kristīta katoļticībā un septembra beigās, kad Romas pāvests viesojās Latvijā, viņš Dreģei esot uzdāvinājis rožukroni. Aktrise arī atzīst, ka tic horoskopiem un tam, ko viņai vēsta zvaigznes.

Viņas 80 gadu jubilejas svinību laikā uz prāmja “Tallink”, kur Olga izklaidēja viesus, viņai jautāts, kur viņa smeļas spēku un enerģiju, lai arī 80 gadu vecumā tik aktīvi darbotos savā profesijā. Leģendārā pašmāju aktrise žurnālam atzinusi, ka enerģiju viņa gūst no skatītāju mīlestības, bet galvenokārt no lūgšanām.


Visa Olgas ģimene ir katoļticīga. Septembra beigās, Romas pāvesta vizītes laikā Aglonas bazilikā, aktrisei tika īpašs gods – lasīt latviski pāvesta homīliju jeb vispārējo tautas lūgšanu.

Dailes teātra aktrise Olga Dreģe žurnālam atklāj, ka pateicībā par to, pāvests viņai uzdāvinājis rožukroni, ko tagad viņa ikdienā nēsājot sev līdzi. Turot to rokās, aktrise laiku pa laikam skaita lūgšanu, kas palīdz rast gara spēku.

Svētku kruīza otrajā dienā Olga saviem draugiem un paziņām esot stāstījusi, ka viņas horoskopā vēstīts – jāpiedalās loterijā, jo noteikti laimēšot. Un patiesi aktrisei krita laimīgā loze! Par izbrīnu daudziem, viņa  esot izvēlējusies vairākus LEGO komplektus. Vēlāk gan Olga žurnālam atzinusi, ka tie būšot dāvana viņas 11 gadīgajam mazdēlam Justam, ar kuru ir kopa gandrīz katru dienu un viņš esot kā traks uz LEGO.