Kokteilis
Apbrīno

Latviešu aktieris Edgars Pujāts atklāj, kā krītoša zvaigzne padarīja viņu par 30 tūkstošiem bagātāku0

Foto – Leta

Pirms pāris gadiem sabiedrību pāršalca vēsts, ka Liepājas teātra dziedošais aktieris un šobrīd viens no TV3 šova „Izklausies redzēts” dalībniekiem Edgars Pujāts (47), piedaloties momentloterijā „Lasis”, laimējis maksimālo iespējamo laimestu 30 000 eiro.

Žurnālā „Patiesā Dzīve” aktieris atzīst, ka tobrīd pārdzīvojis ļoti smagu periodu, jo šķīries no sievas Santas un abu dēlu – Kristapa un Madara mātes, tādēļ dažbrīd pat nav gribējies dzīvot. Lielo laimestu viņš dēvē par likteņa pirkstu, jo reiz, braucot naktī no kāda darbiņa, viņš redzējis Liepājas šosejas tuvumā krītošu zvaigzni. „Tas bija vien mirklis – tāda zaļganīga, hops! Krītoša zvaigzne vai meteorīts, nezinu. Un tad atcerējos – ā, kaut kas bija jāvēlas. Nodomāju – kaut man bišķi kāds atspēriens būtu. Un pēc nedēļas vai divām liktenis teica – vecīt, lūdzu! Spēlēju un naudiņu vinnēju.”

Laimētā naudiņa šobrīd joprojām lieti noder pārveidojot ģimenes lauku īpašumu Nīcas novada „Mazdzintarniekos”, kur Edgars pārcēlies pēc šķiršanās un šobrīd dzīvo kopā ar sievu Martu un mazo dēliņu Roju Kristeru. Ģimenes lielākais mērķis šobrīd ir uzcelt pilnīgu jaunu māju.

LA.lv