Žurnāls “Privātā Dzīve” raksta, ka latviešu frizieris Aivars Geida pirms deviņiem gadiem nomainīja friziera darbu Ikšķilē pret grezna friziersalona vadīšanu Milānā.


Aivars Milānā dzīvo jau 14 gadus un 9 no tiem vada frizētavu. Frizētavu Aivars nosaucis savā uzvārdā – Geida. Taču viņš atzīst, ka ar frizētas atvēršanu viņa mērķi neapstājas.

Milāna ir viena no dārgākajām pilsētām visā pasaulē un taujāts, vai Milānā iespējams kļūt par miljonāru, Aivars žurnālam “Privātā Dzīve” smejot atbildējis: “Droši vien var. Vēl neesmu kļuvis, taču gaidu dienu, kad tas notiks.”

Aivara frizētava no citām frizētavām Milānā atšķiras ar to, ka tajā dzirdama komunikācija dažādās valodās, ne vien angļu un itāļu valodās. Frizētavā Geida runā arī krievu, bulgāru un latviešu valodā.

Aivars žurnālam atklājis kādu amizantu notikumu, kad frizētavā pavisam nejauši ienākusi latviešu meitene un bijusi patīkami pārsteigta, ka pašā Milānas sirdī viņa dzird latviešu valodu.

Frizieris arī pastāstījis, ka Milānā frizūru mode diezgan krasi atšķiras no latviešu modes. “Sievietēm ir tendence nēsāt garus matus. Arī dāmām gados. Man ir vairākas klientes, kurām ir ap 80 gadu, un viņām ir gari, labi kopti mati.”

Jāpiebilst, ka Itālija ir matu kopšanas lielvalsts, tāpēc tur ierasts, ka sievietes uz frizētavu dodas pat vairākas reizes nedēļā, lai matus izmazgātu, bagātinātu ar dažādām procedūrām un tos vienkārši ieveidotu.