Kokteilis
Baudi

Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu0

Foto: LETA

Lietaino un neparedzamo laika apstākļu dēļ Summer Sound iesildīšanās pasākums tiek pārcelts uz piektdienu, 19. jūliju, norises vieta netiek mainīta – Tallinas ielas kvartāls.

Reperis Ozols kopā ar jūtuberi Armandu Jaunzemu Rīgas centrā aicina cilvēkus uz Summer Sound iesildīšanās pasākumu, kas norisināsies 19. jūlijā.

Svētdienas vakarā Rīgas centrā varēja novērot interesantu ainu – reperis Ozols piestrādāja par taksistu un vizināja savus fanus, skaļi klausoties mūziku un dziedot līdzi Ozola dziesmām. Taksometra galapunkts bija Tallinas kvartāla ex Stila telpas, kur jau 19. jūlijā norisināsies Summer Sound pre party ar Ozolu.

Saistītie raksti

Vakara programmā paredzēta ne tikai muzikālā daļa, kurā Ozols pirmatskaņos savas jaunākās dziesmas, bet arī sportiskā daļa – ielu basketbola turnīrs ar vērtīgām balvām no festivāla Summer Sound, Red Bull, Pringles, Stenders un Barley Bros. Tāpat būs arī iespējams uzspēlēt galda tenisu un aplūkot ielu mākslinieka Tron Karton jaunāko sienas gleznojumu par godu šim pasākumam.

Vakara sākums plkst. 19:00.
Reģistrācija ielu basketbola sacensībām 19.00 – 19.10.
Ieeja pasākumā un dalība turnīrā ir bez maksas.

Video:

LA.lv