Naudai piemīt spēja pazust tieši tad, kad tā visvairāk vajadzīga. Pareiza naudas maka izvēle ir atbildīga lieta un steiga te ir nevietā. Lai naudas maks būtu „pareizais” visās nozīmēs, jāņem vērā virkne dažādu sīkumu: tā dizains, krāsa un tava intuīcija. Tieši sestā maņa var norādīt uz to naudas maku, kas nesīs veiksmi tieši tev.

Kā pareizi glabāt naudu makā

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Pirms tu izvēlies savu uzticamo palīgu un ceļabiedru naudas līdzekļu glabāšanā, iegaumē dažus pavisam vienkāršus likumus:
• neliec naudu tā, lai tā būtu salocīta vai saburzīta;
• papīra naudu glabā atsevišķi no monētām;
• banknotes liec tā, lai zīmējums visām „skatītos” uz vienu pusi;
• turi naudas maku aiztaisītu;
• nedod naudas maku svešiem cilvēkiem;
• neturi naudas makā tur neiederīgas lietas – biļetes, klientu kartes utt.;
• noteikti turi naudas makā talismanu, kas piesaista finanšu veiksmi.
Šie likumi palīdzēs tev saglabāt savus līdzekļus un piesaistīt jaunus.

Kā izvēlēties maku, kas piesaista naudu

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Pirmkārt, tavam naudas makam jābūt ērtam un skaistam. Vislabāk izvēlēties īstas ādas maku, kas turklāt būs lielisks enerģijas pārvadītājs. Derēs arī zamšāda un citi dabīgie materiāli. Sastāvā nedrīkst būt nekāda lēta sintētika. Turklāt solīds naudas mauks tev dos pārliecību un nauda labprāt uzkavēsies tur, kur ir ērti un komfortabli. Pirms naudas maka iegādes, uzmanīgu aplūko visu piedāvājumu. Tas naudas maks, kas piesaistīs tavu uzmanību un burtiski prasīsies, lai to paņem rokās, būs tava visveiksmīgākā izvēle. Paturi to rokās: ja jūti siltumu vai vienkārši patīkamas emocijas, tu esi izdarījusi pareizo izvēli. Raugoties uz maku, tevī nedrīkst rasties domas par nabadzību. Ja jūti iekšēju pretestību, tad maku nepērc, bet turpini meklējumus.
Otrkārt, tavs naudas maks nedrīkst būt pārāk mazs. Optimālais būs tāds, kurā tu vari glabāt banknotes nesalocītā veidā. Pārbaudi, vai nauda precīzi iegulst savos nodalījumos, neburzās un to ir viegli izņemt.
Treškārt, pievērs uzmanība maka kvalitātei. Visām nošuvēm un vīlēm jābūt taisnām, aizdarei – ērtai un maku vajadzētu atvērt bez pārmērīgas piepūles. Vislabāk, ja uz maka nebūs papildus kabatiņas un dekora elementi. Tas traucēs naudas enerģijas riņķošanai.
Ceturtkārt, pievērs uzmanību maka krāsai. Tiek uzskatīts, ka finanses piesaista visi zemes un metāla toņi. Tā var būt brūna, melna, zelta vai tumši zaļa krāsa. Izvairies no krāsām, kas saistās ar ūdeni. No tāda naudas maka nauda ātri vien „aizplūdīs”.

Naudas maka izvēle pēc dzimšanas datuma

Publicitātes foto/pixabay.com
Publicitātes foto/pixabay.com

Katrs cilvēks ir spējīgs naudu piesaistīt savādāk. Mēs visi esam dzimuši noteiktas stihijas ietekmē, kas atbild par veiksmi mūsu dzīvē. Speciālisti pieļauj, ka pēc dzimšanas datuma var izskaitļot savu naudas krāsu, lai iegādātos maciņu, kas palīdzēs tev kļūt bagātam.
Izskaitļošana ir vienkārša: tavs dzimšanas datums norādīs naudas maciņa vajadzīgo krāsu. Ja cipars sastāv no diviem skaitļiem, tad no lielākā ir jāatņem mazākais. Ja esi dzimusi 1. aprīlī, tad tavs skaitlis ir viens, ja 15. datumā, tad no 5 atņemot vieninieku, iegūsi skaitli četri. Tie, kuri dzimuši 11 vai 22 datumā var izvēlēties jebkuras krāsas naudas maku, tomēr labāk, lai tas būtu vienkrāsains.
1 – dzeltenā, oranžā, zelta un bronzas krāsa;
2 – baltā un zaļā krāsa;
3 – zilā, violetā, rozā krāsa;
4 – pelēkā, koši zilā krāsa;
5 – baltā, pelēka, dzeltenā krāsa;
6 – gaiši zilā, zilā, zaļā, rozā krāsa;
7 – violetā, zaļā, baltā, lillā, rozā krāsa;
8 – tumši zilā, melnā, tumši zaļā krāsa;
9 – sarkanā krāsa.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem