Kokteilis
Mīli

Lai mīlēšanās būtu ideāla: 3 svarīgākie noteikumi0

Foto: PN/ SCANPIX/ LETA

Sekss ar vienu partneri var būt satriecošs daudzu gadu garumā. Pats svarīgākais ir zināt laimīgu seksuālo attiecību noteikumus.

Esat tos piemirsuši?

1. Seksa tehnika ir svarīgs faktors ne tikai vīriešiem, bet arī sievietēm

Ļoti liela nozīme ir mīlēšanās tehnikai. Sieviete, kas prasmīgi pārvalda savas vagīnas muskuļus, ir spējīga savam partnerim sagādāt galvu reibinošu baudu. Lai to izdarītu, viņai ir jāspēj šos muskuļus savilkt un atlaist. Kad vagīnas sieniņas pilnībā aptver vīrieša dzimumlocekli, tas vīrietim sagādā milzīgu baudu. Daudzas sievietes pie šādām prasmēm nonāk dabiskā ceļā. Tas tāpēc, ka vagīna savelkas un atlaižas pie muskuļu saraušanās orgasma laikā, taču šo procesu sieviete var veikt arī apzināti un kontrolēti.

2. Spēja pilnībā atbrīvoties

Galvu reibinošas seksuālās attiecības partneriem ir tad, kad viņi spēj pilnīgi aizmirst par kompleksiem un atbrīvot savu apziņu. Nojaukt robežas – tāda varētu būt šī devīze. Jāatceras, ka barjeras ir tikai mūsu galvā. Daudzas sievietes pārdzīvo, ka ir: par vecu, par resnu, ar celulītu, ar mazām krūtīm. Patiesībā tam vispār nav nekādas nozīmes mīlēšanās laikā. Sieviete, kas spēj uzbudināt vīrieti, viņam ir ideāla un otrādi – vīrietis, kas spēj sievietes vēderā likt “dejot taureņiem” – ir ideāls. Atcerieties, ka spējai iekurt uguni partnerī, nav nekā kopīga ne ar vecumu, ne citiem vizuālajiem parametriem.

3. Prasme pielāgoties otram

Vairums pāru ir spējīgi izjust milzīgu baudu viens no otra un lielākoties tas notiek tad, kad partneris ir labi zināms. Dažkārt ir nepieciešams laiks, lai sievietes ķermenis adaptētos partnera ķermenim un otrādi. Piemēram, ja vīrietim neuzbudinātā stāvoklī dzimumloceklis nav liels, uzbudināts tas var sasniegt tieši tādus izmērus, lai spētu apmierināt savu partneri. Tieši to pašu var sacīt par sievietes vagīnu – arī tā spēj pielāgoties konkrētajam dzimumloceklim. Tādā veidā vairums pāru spēj pielāgoties viens otram – ar nosacījumu, ka viņiem ir absolūti abpusēja vēlēšanās izbaudīt vienam otru un sagādāt baudu. Jo biežākas pārim ir intīmās attiecības, jo veiksmīgāk norit šī pielāgošanās.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv