Kokteilis
Dzīvo

Labāko sievu, draudzeņu un mīļāko TOPS pēc horoskopa zīmes0

Publicitātes foto/pixabay.com

Izrādās, ka arī sievu un draudzeņu izvēlē var paļautie ne tikai uz pirmo acu skatienu, pirmo iespaidu, intuīciju, draugu ieteikumiem, nejaušu tikšanos, bet arī uz horoskopiem. Katras horoskopu zīmes daiļā dzimuma pārstāvēm bez šaubām ir savi tikumi un ne tik labās īpašības. Ko izvēlēsies Tu?

12. vieta – Skorpions

Viņa ir sasodīti laba, neticami pievilcīga un traki gudra. Turklāt tiek uzskatīts, ka tieši tādēļ sieviete Skorpions ir pasaulē sliktākā sieva. Vīrietis, kurš nokļūst viņas tīklos, attopas nokļuvis īstā verdzībā. Protams, kalpot šādai kundzei ir patīkami un liels gods, bet iekams pieradīsi pie viņas sarežģītā rakstura, pagūsi iedzīvoties plikpaurībā, erektilā disfunkcijā un zaudēsi draugu autoritāti.

11. vieta – Zivis

Astrologi saka – ka apprecēt Zivi ir tas pats, kas iegādāties kaķēnu, jo no viņas ir tikpat liela jēga. Zivis – radījumi no citas pasaules, lai gan ļoti pievilcīgas. Praktiskums nulle, veselā saprāta vēl mazāk, toties emocijas pārpārēm. Turklāt viņa visticamāk neskalos vīrietim smadzenes, bet klusi paraudās kaut kur maliņā. Nezināmu iemeslu dēļ stiprā dzimuma pārstāvji ir burtiski atkarīgi no sievietēm-Zivīm. Bet, pārtraucot attiecības ar šīm mākoņos lidojošajām dāmām, viņi ilgi uzskata, ka dzīvei bez viņām nav jēgas.

10. vieta – Lauva

Tikai visdrosmīgākie vīrieši ir gatavi šai savienībai. Sieva-Lauva – tā ir greznība, patoss, cildinājumi un glaimi un viss tikai vispārākajā pakāpē. Labākās mašīnas, rotas – viņas vēlmes par pieticīgām nenosauksi. Teorētiski izšķirties ar šādu sievieti var, bet praktiski pēc šķiršanās no Lauvām visas sievietes liekas vien bālas kopijas.

9. vieta – Strēlnieks

Sieviete-sātans, sieviete-uguns – tieši viņa spēj apturēt auļojošu zirgu un ieiet degošā mājā. Līdzās viņai vien retais vīrietis jūtas lieliski – šis vulkāns savā ceļā noslauka visu. Turklāt sievietei-Strēlniekam vienmēr ir taisnība. Un vēl: šajā ģimenē, kā sieva teiks, tā būs.

8. vieta – Dvīņi

Visbīstamākais sievietes veids. Visviltīgākais. Viņa ir tik acīga, ka redz cauri cilvēkiem. Un zina, kas patiesībā ir viņas vīrs. Pat nemēģiniet no viņas kaut ko slēpt vai dod kaut vismazākos mājienus par kādu noslēpumu – šis aģents 007 ir gudrāks par jebkuru spiegu. Ar šādām sievietēm apprecēties riskē tikai visizmisušākie vīrieši.

7. vieta – Auns

Liktenīgā sieviete, dzejnieka sapnis. Sieviete-Auns – labākais, kas ar vīrieti var notikt. Vismaz viņa pati tieši tā domā. Viņa cīnīsies līdz pēdējam, bet vīru pāraudzinās. Lietā tiks likti visi instrumenti, un viņa ir pārliecināta – tas nāks tikai viņam par labu!

6. vieta – Svari

Gudriniece, skaistule, prasmīga kulināra, teicama mīļākā – jā, tā ir sieviete-Svari. Tieši Svarus sauc par katra vīrieša sapni. Tomēr ir viens „bet”- tas viss vīrieti gaida tikai tajās dienās, kad viņas augstībai būs tieksme uz labvēlību un maigumu. Visu pārējo izredzētā brīvo laiku gaida rafinēta smadzeņu skalošana un histērijas lēkmes.

5. vieta – Jaunava

Sieva-Jaunava – tas ir labākais draugs, kompanjons un biedrs. Viņa tik dedzīgi aizstāv partnerību laulībā, ka izvēlas vajadzīgo virzienu abiem – un viņai iebilst ir bezjēdzīgi. Un pat ja vīrietim ir ilūzijas, ka stūrē viņš, tad agri vai vēlu viņš sapratīs, kurš mājās ir īstais saimnieks. Lai gan Jaunava neko nedara tīšuprāt – viņas virtuozitāti radīt jebkā ilūziju var tikai apskaust.

4. vieta – Vērsis

Šāda sieviete ir jāprec bez liekas prātošanas, vēl jo vairāk, ja tu esi ļoti jautrs un ne pārāk bagāts. Viņa ir stipra, gudra, izskatīga, bet pats galvenais – viņas valdonīgā daba neatkāpsies iekams no izredzētā nebūs izaudzinājusi veiksmīgu vīrieti. Ja esi gatavs pieņemt viņas metodes – piemēram, tavā virzienā sviestu šķīvi – un uzskati, ka tas ir jautri, tad uz priekšu!

3. vieta – Mežāzis

Ideālam vīrietim ir jābūt ideālās sievietes vīram – tā domā šī dāma, kura māk skaitīt, domāt racionāli un nav pakļauta liekām emocijām. Partnera izvēlē sieviete – Mežāzis arī vadās tikai pēc izdevīguma, uzskatot, ka iemīlēšanās – tā ir izlaidība. Un, ja reiz viņa ir izvēlējusies savu vīrieti, tad viņu gaida ilga un pilna pašatdeves dzīve.

2. vieta – Ūdensvīrs

Gandrīz mūsu reitinga līderi, sievietes-Ūdensvīri – tas ir vienkārši balzams katrs vīrieša dvēselei. Vienmēr jauna, pozitīva, viegla, jautra, viņa ir tik gaisīga un mazliet pretrunīga, toties viņa nekad neskalos smadzenes un nezāģēs. Lai gan, ja viņai tiks uzstādīti ultimāti vai banāli mēģinās ar viņu par kaut ko vienoties, tad var atdurties pret nesapratnes dzelzsbetona sienu. Ūdensvīru elastīgums ir mirāža, jo savu brīvību viņa vērtē augstāk par visu.

1.vieta – Vēzis

Ta-dam! Lūk, viņa – mūsu galvenā labāko sievu, līgavu un draudzeņu reitinga varone. Ģimene Vēzim ir vissvarīgākais, bet ģimenes pavards – tā ir aizmugure, kas palīdz šīs zīmes pārstāvjiem gūt enerģiju un iekarot pasauli. Sieviete-Vēzis – ideāla māte, lieliska saimniece, asprātīgs sarunbiedrs, dievina vīru un pat viņa radiniekus. Vārdu sakot, sieviete bez trūkumiem. Neliela sievišķīga šantāža un histērijas neskaitās!

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Maģiskās eņģeļu stundas no 18. līdz 25. oktobrim: kādas vēlmes piepildīsies?
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO. Stiliste Žanna Dubska atzīstas: “Jā, es špricēju botoksu un esmu gribējusi samazināt krūtis”
12 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: lidmašīna, ar kuru lidoja arī princis Viljams un Keita iekļuvusi vētrā, pilots nav varējis to “nosēdināt” lidostā Islamabadā
13 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Ekonomika
Veikalā liedz maksāt ar maza nomināla monētām. Vai būs izmaiņas visā Latvijā?
3 stundas
LE
LETA
Sports
Ostapenko Luksemburgā pārliecinoši iesoļo pusfinālā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO: Paziņo, kad ekspluatācijā nodos Okupācijas muzeja ēku 1
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Vācijas policija pastiprinās robežas kontroli
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Sestdien spīdēs saule un gaiss iesils līdz + 17 grādiem
9 stundas