Gaišas matu krāsas īpašnieces kā neviena cita zina – lai saglabātu skaistu un blondu matu krāsu, tam jāvelta daudz pūļu, līdzekļu un laika. Tāpēc, lai saglabātu skaistu blondo matu nokrāsu, izvairoties no dzeltenīgā toņa, ir svarīgi ievērot dažus noteikumus.

Retāk izmantojiet karstos matu ieveidošanas līdzekļus

Tā kā gaiši mati ir ārkārtīgi trausli, iesakām retāk izmantot augstas temperatūras matu ieveidošanas līdzekļus. Bet, ja jūsu matu sakārtojums tomēr prasa pēc fēna un matu taisnotāja, neaizmirstiet par matu aizsargājošiem kosmētikas līdzekļiem, kas palīdz pasargāt matus no augstas temperatūras.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Apsmidziniet matus ar aukstu ūdeni

Lai gaiši mati ne tika izskatītos, bet arī saglabātu skaistumu un veselību, matu stilisti iesaka pēc matu mazgāšanas tos apsmidzināt ar aukstu ūdeni. Šis veids palīdzēs matiem izskatīties gludākiem, spīdīgākiem un vieglākiem.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Mitrineit matus!

Pēc matu balināšanas un/ vai krāsošanas, iespējams, jūs esat pamanījusi, ka tie ir kļuvuši sausi un trausli. Eksperti iesaka pāris reizes nedēļā lietot mitrinošās matu maskas, turklāt tās var lietot tikai matu galos. Pēc katras matu mazgāšanas noteikti lietojiet barojošu kondicionieri un balzāmu.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Izmantojiet šampūnus ar violeto pigmentu

Veikalu plauktos pievērsiet uzmanību šampūniem ar violeto pigmentu. Lai panāktu skaistu un vēsu matu toni, nav nepieciešams matus visu laiku piekrāsot, pietiks, ja izmantosiet šampūnu ar violeto pigmentu vismaz vienu reizi nedēļā. Tā lietošanu pārējās nedēļas dienās aizstājiet ar parasto šampūnu un kondicionieri krāsotiem matiem. Šampūns ar violeto pigmentu palīdzēs saglabāt gaišu matu krāsu un likvidēs nevēlamo dzeltenīgo toni.

Foto: Pinterest
Foto: Pinterest

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem