Pēc tam, kad aktieris Daniels Kreigs atteicās filmēties nākošajās bondiādes sērijās, autori sāka izskatīt iespējamos kandidātus uz leģendāro aģenta 007 lomu.

Bet interneta tīklā tikmēr raisījās karstas diskusijas un strīdi par to, kurš tad varētu nospēlēt nākošo Džeimsu Bondu. Bondiādes fani vienojās, ka lieliska ideja būtu, ja šo lomu mainītu par 180 grādiem un Bonda lomai uzaicinātu filmēties sievieti. Producenti šo ideju nenoraidīja un kā iespējamo kandidāti uzrunāja aktrisi Šarlīzi Teronu.

Foto: AFP (LETA)
Aktrise Šarlīze Terona Foto: AFP (LETA)

Bet, kā izrādās, pati aktrise nebūt nav sajūsmā par šo piedāvājumu. Viņa iebilst, ka nepavisam neredz sevi specaģenta lomā. Bez tam, šī loma viņai nederot arī vecuma aspektā, viņa uzskata.
“Protams, es esmu ļoti pagodināta, bet tomēr neizjūtu nekādas emocijas attiecībā uz šo lomu. Man patīk, ka cilvēki domā nestandarta virzienā. Es zinu, ka ilgu laiku baumoja par Idrisu Elbu kā jauno aģentu 007.

Foto: EPA (LETA)
Aktieris Idriss Elba Foto: EPA (LETA)

Un tas ir lieliski, ka tagad publika prot “iziet ārpus rāmjiem” un paraudzīties uz personāžu no pavisam citas puses. Es esmu par to. Tas ir brīnišķīgi un esmu priecīga, ka cilvēki runā par tādām lietām. Un tomēr, uzskatu, ka esmu par vecu šai lomai. No manis izdotos labs “vecs” Džeims Bonds,” – atklāti teikusi aktrise intervijā Yahoo.

Atgādināsim, ka sievietes aģenta 007 lomu ļoti kāroja aktrises Emīlija Klārka un Džiliana Andersone, ja vien viņām tā tiktu piedāvāta.

Jaunās bondiādes scenārija autors ir Džons Hodžs (“Pludmale”, “Uz adatas”), bet par projekta režisoru visdrīzāk kļūs Denijs Boils (“Pludmale”, “Graustu miljonārs”).

Publicitātes foto
"Pēdējais" aģents 007 - Daniels Kreigs. Publicitātes foto

Jaunās filmas pirmizrāde plānota 2019.gada 8.novembrī.

Video rullītis filmai “Operācija Skyfall” ar Danielu Kreigu galvenajā lomā: