Kokteilis
Dzīvo

Kura vieta uz zemes tev ir vispiemērotākā saskaņā ar zodiaka zīmi?0

Foto: Pexels

Ja tu vēlies atgūt domu tīrību un “pārstartēt” savas baterijas, šīs vietas saskaņā ar tavu zodiaka zīmi, spēj to nodrošināt simptprocentīgi.

Tātad, kurp tev ir jādodas, lai uzlādētu savus dzīves spēkus un kurš punkts kartē tev ir visatbilstošākais?

Auns

Ikdienā tev jācenšas uzturēties tur, kur ir ūdens un tīrs gaiss. Tas palīdz attīrīt un uzlādēt tavu enerģētiku. Ideāli, ja tev ir iespēja dzīvot ārpus pilsētas. Der jebkura vieta, ko tu sauc par savām mājām.

Vērsis

Tev noteikti ir jāpaviesojas Izraēlā, jāizbauda šīs zemes kultūra. Šī valsts tev ir visatbilstošākā pēc enerģētikas. Visvairāk tevi “uzlādēs” senatnīgas pilsētas un vietas, kurš ir meži.

Dvīņi

Tava spēka vieta ir pilsēta, kur mutuļo dzīve. Tu komfortabli vari justies Maskavā, it īpaši pilsētas centrā. Tāpat tev piemērota ir Ķīna. Abas šīs vietas tev dāvātu spēju paraudzīties uz pasauli citām acīm.

Vēzis

Miers, daba un labestīgi cilvēki tev apkārt – tas ir tieši tas, kas tev šobrīd ir vajadzīgs. Enerģētiski tava zeme ir Gruzija. Tur tava dzīve būtu pilnīgā saskaņā ar tevi pašu. Nav noteikti jādodas uz Tbilisi. Vari doties uz jebkuru Gruzijas pilsētu – šī vieta tevi uzlādēs tā, kā nebūsi to izjutis nekur citur.

Lauva

Indija ir tava visspēcīgākā un vispiemērotākā vieta uz zemes. Ja tev nepieciešams uzlādēties enerģētiski un emocionāli, šī ir zeme, kur šo enerģiju tu vari saņemt. Tur tu būsi harmonijā ar sevi un spēsi pilnībā atslābināties.

Jaunava

Tavas mājas ir tavs spēka avots. Vislabāk tu jūties savā dzimtenē. Te tu esi enerģētiski piepildīts un jūties drošībā.

Svari

Tev ir jādodas uz Spāniju. Tur tu atradīsi ilgi gaidīto harmoniju un dzīvosi ar vieglumu. Starp citu, ja tu kādreiz dzīvē esi domājis, ka varētu pārcelties uz dzīvi citur, tad Barselonu tev vajadzētu izskatīt kā pirmo variantu.

Skorpions

Tev ir jāaizbrauc uz Krimu, ja tu neesi tur vēl bijis. Tas jāizdara vismaz vienu reizi. Kalni, jūra un pasakainie dabas skati ir tas, kas tev ir nepieciešams kā elpot. Šeit tu varēsi atlaist savas problēmas un sākt jaunu dzīvi.

Strēlnieks

Tev ir nepieciešams daudz brīvības, svaigs gaiss un silts klimats. Šāda vieta ir Itālija. Tet u vari atgūt savas enerģijas rezerves un dzīves spēkus. Un vēl izbaudīt arī skaisto dabu.

Mežāzis

Vieta, kur tu vari justies harmonijā ar sevi, ir Kuba. Kolorītas ielas, cilvēki -tas viss tev ļoti patiks un tu spēsi sakārtot savas domas. Ja Kuba ir par tālu un nešķiet tev pieņemams variants, dodies pārgājienā – kurini ugunskuru, cep desiņas un guli teltī. No rīta tu jutīsies kā no jauna piedzimis!

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vislabākā vieta, kur tu vari atgūt savas enerģijas rezerves ir daba. Jebkurā vietā. Galvenais, lai vieta, kurp tu dodies, būtu pēc iespējas mazāk civilizācijas skarta. Dabā tu vari justies absolūti komfortabli un laimīgi.

Zivis

Kalni ir vieta, kur tu vari meditēt un vienmēr uzlādēt enerģiju. Pasakaini dabasskati un tīrs gaiss palīdzēs tev “sakārtot galvu”. Šeit tavas domas nostāsies savās vietās, bet problēmas radīs risinājumu.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Nedēļas nogalē “Engure Cafe” pagalmā bezmaksas koncertā uzstāsies “The Sound Poets” un “Laika Suns”
19 stundas
AK
Aija Kaukule
Kokteilis
Katrīne Sauliete: “Brīži, kad sēžu noraudājusies vai rāju bērnus, – tas paliek ārpus mana profila. Sociālajā vidē vajag laimīgus cilvēkus”
Intervija 20 stundas
ZD
Zane Dzene
Kokteilis
VIDEO: īsais kurss Itālijas kino vēsturē
21 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Cīņa par latviskiem bērnudārziem Rīgā vairs nav bezcerīga?
39 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Negaisā Polijas un Slovākijas Tatros dzīvību zaudējuši pieci cilvēki
10 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
Zināms, cik no 47 glābējsilītes bērniem atgriezušies savās bioloģiskajās ģimenēs
9 minūtes
LE
LETA
Dabā
Diena gaidāma silta un vējaina
31 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Prezidenta padomnieku biroja vadītājai Kucinai noteikta 3968 eiro mēnešalga
14 minūtes