Kokteilis
Baudi

Kulta seriāla “Troņu spēles” finālu tiešraidē skatījušies 19,3 miljoni skatītāju0

Publicitātes foto

Svētdien, 19.maijā tika demonstrēta grandiozā seriāla “Troņu spēle” (Game of Thrones) pēdējā sērija, un HBO platformās tiešraidē to noskatījušies 19,3 miljoni cilvēku, tā uzstādot jaunu HBO satura skatījumu rekordu.

Arī LMT viedtelevīzijā seriāls “Troņu spēle” ir skatītākais HBO seriāls, un jau 27.maijā pie seriāla faniem Latvijā nonāks ilgi gaidītā dokumentālā filma “Troņu spēle: Pēdējā sardze” (Game of Thrones: The Last Watch), kas pilnībā atklās seriāla tapšanas aizkulises.

Arī iepriekšējais skatītākās HBO seriāla epizodes gods piederēja “Troņu spēlei” – piektās epizodes “Zvani” (The Bells) pirmizrādi noskatījās 18,4 miljoni skatītāju. Taču kopumā tiek lēsts, ka visās platformās kopā katru pēdējās sezonas epizodi noskatījušies vidēji 44,2 miljoni cilvēku. Pirms tam par skatītāko HBO seriāla epizodi tika uzskatīta seriāla “Soprano ģimene”(The Sopranos) ceturtās sezonas pirmā sērija, ko noskatījās 13,4 miljoni.

“Ņemot vērā mūsdienu tehnoloģiskās iespējas, visticamāk, vairs neviens seriāls nesasniegs tādu sērijas pirmizrādes skatītāju skaitu kā tolaik, kad vienīgā iespēja noskatīties seriālu bija ieslēgt televizoru konkrētā laikā un populārākos seriālus vienlaicīgi skatījās desmitiem miljonu cilvēku. Taču arī šodien, kad Troņu spēli varam redzēt visdažādākajās izklaides satura platformās, arī LMT viedtelevīzijā tas nemainīti ir vispopulārākais HBO seriāls. LMT viedtelevīzija piedāvā arī Troņu spēles aizkadrus un kopsavilkumus par personāžiem un galvenajiem namiem, turklāt no nākamās nedēļas tiks demonstrēta dokumentālā filma, kas veltīta pasaulslavenajam seriālam.

LA.lv