Kokteilis
Apbrīno

Ksenija Sobčaka atklāj sarežģītās attiecības ar māti: “Nekad neesmu dzirdējusi labus vārdus…”0

Foto: LETA

Krievijas prezidenta kandidāte, 36 gadus vecā Ksenija Sobčaka piedalījusies raidījumā “Однажды”, kanālā НТВ. Sarunas laikā ar žurnālisti Guzelu Ibragimovu Ksenija pastāstījusi par savu bērnību un attiecībām ar savu mammu Ludmilu.

“Man bija ļoti stingra mamma. Mana bērnība vairāk bija kā cīņa ar viņu. Es ar visiem spēkiem cīnījos par savām tiesībām un savu personīgo telpu, lai neviens nelasītu manas dienasgrāmatas”, – atmiņās dalījās Ksenija.

18 gadu vecumā Sobčaka zaudēja tēti – politiķi un Sanktpēterburgas pirmo mēru Anatoliju Sobčaku. 2000.gadā viņš mira no sirds nepietiekamības. Traģēdija ļoti mainīja Ksenijas attiecības ar mammu. Toreiz viņa kādā intervijā teica, ka nekad nepiedos mātei viņas audzināšanas veidu un sakropļotās bērnu – vecāku attiecības.

Ksenija kopā ar mammu Ludmilu
Foto: Instagram

Viņas māte, Ludmila Narusova, arī šodien turpina kritizēt meitu. “Mammai ļoti patīk mani kritizēt mana vīra klātbūtnē, viņa vienmēr kaut ko komentē… Es saprotu, ka viņa visu savu dzīvi ir vēlējusies, lai es būtu vislabākā. Taču tam ir arī ēnas puse. Es nekad neesmu dzirdējusi labus vārdus, kurus es ļoti gribētu dzirdēt no viņas. Es nevēlos, lai man ar dēlu būtu tāpat. Es gribētu iemācīties uz lietām raudzīties citādi, nekritizēt, pieņemt viņu tādu, kāds viņš ir, neatkarīgi no tā, vai man tas patīk vai nē”, – viņa sacīja.

Самый Лучший День!! 18.11.🎉🎉🎉

A post shared by Ксения Собчак (@xenia_sobchak) on

Saistītie raksti

Starp citu, Ksenija atzinusies, ka ir gatava stāstīt dēlam par savu trakulīgo jaunību. Sobčaka cer, ka viņa savā dzīvē vēl paspēs izdarīt daudzas labas lietas un dēls Platons ar viņu varēs lepoties.

“Es šodien sev patīku vairāk, nekā pirms desmit gadiem. Taču tas nenozīmē, ka sabiedrības lauvenei, kāda es biju pirms 15 gadiem, nevajadzēja būt. Tas bija tāds periods manā dzīvē, kurā es guvu pieredzi un tā arī biju es pati. Un man šķiet, ir nepareizi no tā atteikties. Jo tos gadus es esmu nodzīvojusi tieši tā, kā vēlējos, bet šajā dzīves periodā es izjūtu prieku, ka varu noslaucīt dupsi savam Platonam”, – paziņoja Ksenija.

LA.lv