Kokteilis
Apbrīno

Kriss Prats mīļotajai Švarcenegera meitai uzdāvina pusmiljonu vērtu dimanta saderināšanas gredzenu0

Foto: AP/SCANPIX/LETA

Portāls kokteilis.lv vakar jau informēja, ka jaunā kinozvaigzne Kriss Prats bildinājis savu mīļoto sievieti – aktiera Arnolda Švarcenegera meitu Ketrīnu.

Ar šo priecīgo ziņu dalījies pats Prats savā Instagram kontā. Foto, kurā viņš skauj savu mīļoto sievieti, viņš parakstījis – “Mīļā, Ketrīna, es esmu tik laimīgs par tavu “jā” atbildi! Es esmu sajūsmā, ka apprecēšu tevi!”

Tikmēr Ketrīna savā Instagram kontā publicējusi to pašu fotogrāfiju, pierakstot – “Mana mīla. Nevēlos nodzīvot šo dzīvi ne ar vienu tik ļoti, kā to vēlos ar tevi!”

 

View this post on Instagram

 

My sweet love. Wouldn’t want to live this life with anyone but you ♥️💍

A post shared by Katherine Schwarzenegger (@katherineschwarzenegger) on


Žurnāls “People” informē, ka pirms bildināt Ketrīnu, Prats devies pie viņas vecākiem – Arnolda Švarcenegera un Marijas Šraiveres, lai lūgtu viņu svētību. Jau kopš brīža, kad Kriss uzsāka attiecības ar Ketrīnu Švarcenegeri, viņa nodomi bijuši ļoti skaidri, un tā bijusi mīlestība no pirmā acu skatiena.

Informēts, ka jau kopš attiecību paša sākuma, Ketrīna ar Krisu jutušies kā radīti viens otram, un viņu laulību atbalsta visa Švarcenegeru ģimene.

Oficiālas informācijas par saderināšanās gredzenu šobrīd vēl nav, taču žurnālu “People” un “E!” eksperti analizējuši Ketrīnas saderināšanās gredzenu, un secinājuši, ka tas ir 5 karātu dimanta gredzens, kura vērtība varētu būt no 150 – 550 tūkstošiem dolāru.

LA.lv