Kokteilis
Apbrīno

Dziedātāja Poļina Gagarina pludmalē nodemonstrējusi satriecošu augumu0

Foto: Itar Tass

Krievu dziedātāja, TV populārā šova “Golos” žūrijas locekle Poļina Gagarina (30) kārtējo reizi devusies pelnītā atpūtā uz Maldīvu salām, kas ir dziedātājas un viņas vīra, fotogrāfa Dmitrija Isakova, mīļākais kūrorts. Gagarina ne reizi vien ir teikusi, ka Maldīvu salās ir neaizmirstami dabas skati un iespēja pabūt “prom no visiem”. Tiesa, pirmajā ceļojuma dienā dziedātājas ģimene pārdzīvoju baisus brīžus: naktī bijis varens negaiss.

Polīna par to raksta savā “Instagram” kontā: Šodien naktī bija šausmīgs negaiss… šausmīgs, tas vēl ir maigi teikts… tādu skaņu es neesmu dzirdējusi nekad! Debesis it kā atvērās, ne pārnestā nozīmē, burtiskā! Dēls no bailēm kļuva bāls, zibens iespēra netālu no mūsu villas ar šausmīgu troksni, bet pēc tam tas atkārtojas vēl dažas reizes un tad visu pārņēma lietus siena!

Dziedātāja pārdzīvoja, ka būs maz saulainu dienu šajā reizē, bet izrādījās, ka pārdzīvot nav vērts. Laika apstākļi uzlabojās, un Poļina varēja dalīties ar saviem faniem ar jaunām fotogrāfijām. Vienā no tām dziedātāja nodesmontrējusi ideālu figūru. Poļina neslēpj, ka viņai tādu fizisko formu palīdz uzturēt veselīgs uzturs un ikdienas treniņi.

Saistītie raksti

Сегодня ночью была страшная гроза… страшная это мягко говоря… такого звука я не слышала никогда! Небеса разверзлись ,не просто оборот речи, в этом случае, а в прямом!Сын побелел от страха, молния вспыхнула рядом с нашей виллой диким треском, а потом все повторилось несколько раз и ливанул дождь стеной. Когда ты посредине океана в маленьком домике на острове ,ощущения абсолютно жуткие. Не спал весь отель… Только к вечеру дождь остановился и все немного высунули носы. Прогноз впереди не утешительный и, видимо, в этот раз будет мало солнечных фотографий.. но надежда , как говорится умирает последней …🤞🏼 солнышко, пожалуйста , выходи☀️📸 @isxakov 💙 👗 @natayakim 💋#полинагагарина @vakkarumaldives #vakkarumaldives

A post shared by Polina Gagarina (@gagara1987) on

Divu bērnu māmiņa neēd saldumu, miltu izstrādājumus un ātrās uzkodas. Bet sporta nodarbības viņai ir gandrīz katru dienu kopā ar personīgo treneri. Viņa tāpat Instagram kontā bieži publicē to, kā nodarbojas ar sportu.

Poļinas Gagarinas jaunākais mūzikas klips dziesmai “Выше головы” (tulk. – Galvu augstāk!):

LA.lv