Dzīvē daudzi ir saskārušies ar situāciju, kad krāsas izvēle šķiet sarežģīts uzdevums. Šādos brīžos talkā var ņemt astrologu padomus par to, kāda krāsa jums ir vispiemērotākā pēc jūsu zodiaka zīmes un nes jums veiksmi!

Aktīvajiem Auniem – sarkans

Tas simbolizē enerģiju. Un Auniem tās ir daudz! Dzeltenie un zaļie toņi spītīgos Aunus padara nedaudz mierīgākus un piekāpīgākus.

Stabilajam Vērsim – zils

Šī krāsa raksturo pacietību un pārliecību. Laba iedarbība uz Vērša zīmē dzimušajiem ir arī dzeltenajam, rozā un zaļajiem toņiem.

Optimistiem Dvīņiem – dzeltens un sarkans

Šīs ir Dvīņu aizbildņa Merkūrija krāsas. Dvīņiem labi piemērotas ir arī violetā un pelēkā krāsa.

Harmoniskajiem Vēžiem – sudrabs

Tā kā Vēža aizbildnis ir Mēness, tad īpaši labi derēs visas mēnesnīcas krāsas: baltā, pelēkā, zilā un it īpaši sudraba.

Valdonīgajām Lauvām – melns

Lauvām der piesātinātas un stabilas krāsas: melnā un sarkanā. Piestāv un piemērota ir arī zelta krāsa: tā asociējas ar skaistumu un izsmalcinātību. Tāpat derēs arī baltā un oranžā.

Veiksmīgajām jaunavām – zaļš

Jaunavām piestāv zaļā un brūnā krāsa. Krāsu gammā tāpat atrodamas baltā, zilā un violetā krāsa.

Gaisīgajiem Svariem – gaiši zils

Tā kā par Svariem atbildīga ir Gaisa stihija, šai zīmei vispiemērotākie būs visi “gaisīgie” zilie toņi: sākot no gaiši zilā, beidzot ar tirkīza krāsu.

Draudīgajiem Skorpioniem – sarkans

Skorpioniem veiksmi nes visas sarkano toņu krāsas: granātābola krāsa, purpura krāsa, aveņu krāsa. Visi sarkanā toņi – tie simbolizē maģisku spēku, kas piemīt šajā zīmē dzimušajiem. Tomēr Skorpioni var izvēlēties arī dzelteno, melno un violeto.

Nosvērtajiem Strēlniekiem – zils

Strēlniekiem jāizvēlas zilā krāsa, kas atbilst viņu mierīgajam raksturam un palīdz labāk saprasties ar apkārtējiem. Veiksmi nes arī violetie toņi, kas gadsimtu gadsimtos tiek uzskatīta par “karalisku” krāsu.

Mērķtiecīgajiem Mežāžiem – tumši toņi

Stabilitāti, draudzību un cerību Mežāžiem palīdzēs rast tumšie toņi, īpaši tādi kā zaļais un brūnais.

Nosvērtajam Ūdensvīram – zils

Ūdensvīriem īpaši piemērota ir zilā krāsa, bet derīgas ir visas tās krāsas, kas saistītas ar gaisa un zemes stihijām: dažādi zilā un zaļā toņi, kā arī baltā krāsa.

Maigajām Zivīm – ūdens paletes krāsas

Ir viegli noteikt veiksmīgākās krāsas Zivīm: piemēroti visi iespējamie ūdens toņi – sākot no tirkīza zilā, beidzot ar tumši zilo.