Kokteilis
Stilo

Krāsainās pēdiņas pludmalei: jauns trends, kas šovasar būs katrai stilīgai sievietei0

Foto: @Instagram

Itālu zīmols “Nakefit” piedāvā šo vasaru izbaudīt ar inovatīviem un līdz šim neredzētiem apaviem – gluži kā no fantastikas filmas. Šis izstrādājums ir grūti nosaucams par apaviem, tomēr ir, jo pasargā pēdas no šķembām, griezumiem, apdegumiem un citām nepatīkamām traumām, kas var gadīties, ja staigājam basām kājām. Dažādu košu krāsu pielīmējamās pēdiņas solās kļūt par šīs sezonas trendu.

Darinātas tās ir no sintētiska materiāla, kura sastāvā ir arī gumija un pirms tās sākt “nēsāt”, tām jānoplēš vienā pusē papīrs (kā uzlīmēm!) un tās jāpielīmē pie pēdas. Ražotājs sola, ka tās aizstās neērtās iešļūcenes, kuras jāņem līdzi uz pludmali, kā arī ieekonomēs pludmales somā vietu! “Nakefit” produkta aprakstā norāda, ka krāsainās pēdiņas var lietot ne tikai karstās smiltīs, pasargājot pēdas no sīkiem akmentiņiem un stikliem, kas reizēm slēpjas smiltīs, bet ar tām drīkst doties arī ūdenī.

Tech & Apps: Nakefit, this are great for Beach Lovers. #Nakefit #SautiMag

A post shared by Sauti Magazine (@sautimag) on

Krāsainās pēdiņas esot kā citi apavi, tikai tie vienmēr ir tev uz pēdām un tos nevajag ne uzvilkt, ne novilkt. Ražotājs piedāvā pietiekoši plašu klāstu katrai gaumei, kā arī ir nopērkami ģimenes komplekti: vīriešu, sieviešu un bērnu.

Neskatoties uz mazliet… absurdo ideju, jaunums jau ir sācis kļūt pieprasīt – visiem gribas pamēģināt spilgtās, krāsainās pēdiņas – kā tas ir – tādas nēsāt! “Nakefit” sola, ka drīzumā tās varēs iegādāties arī lielākajos interneta veikalos visā pasaulē.

#NakeFit

A post shared by Nómada Luxury Travel (@nomadaluxurytravel) on

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv