Kokteilis
Dzīvo

Kopā ar Baibu Sipenieci – Gavari jaunieši varēs atklāt savus talantus projektā “Manas brīvdienas”0

Publicitātes foto

Straujiem soļiem tuvojas vasaras piedzīvojums “Manas brīvdienas 2019”, kas šogad norisināsies Cēsīs no 1. līdz 7.jūlijam, un kurā, tāpat kā iepriekšējos gados, līdz 21.jūnijam aicināti pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem no visas Latvijas.

“Kopā pavadīsim notikumiem, emocijām, sajūtām un piedzīvojumiem piepildītu nedēļu, kopā ar brīnišķīgo un tik daudzpusīgo TV un radio personību Baibu Sipenieci- Gavari un viņas radošo komandu, kā arī īpašajiem viesiem! Tāpat kā katru gadu, tas būs varens piedzīvojums, stāsta projekta organizatori, piebilstot: “Šis kopā pavadītais laiks būs ceļazīme uz notikumiem spilgtāko vasaras nedēļu kopā ar Baibu un viņa komandu, tāpēc nenokavē!”

Šogad projekta tematika ir izklaides industrija – viss, ko tā slēpj un kas ar to saistās, turklāt tas ietver tik daudz, būs daudz jauna ko uzzināt ikvienam. Projekta norises laikā tiks rīkotas tikšanās ar Baibas kolēģiem un draugiem gan no televīzijas, gan radio, lai šī karstākā brīvdienu nedēļa būtu patiešām neaizmirstama un iespaidiem bagāta.

“Projekta mērķis visus šos gadus ir bijis atklāt bērnu un jauniešu talantus, viņu potenciālu, jo bieži vien mēs tos nemaz neapzināmies. Tāpēc mūsu radošā komanda, kurā ir sapulcēti dažādu jomu Latvijas labākie profesionāļi, palīdzēs to izdarīt. Horeogrāfe un kustību māksliniece Liene Grava, kura saņēmusi arī “Spēlmaņu nakts” balvu kā labākā gada kustību māksliniece, vokālā konsultante Madara Celma, kas ir arī Latvijas Jaunatnes teātra muzikālo izrāžu veidotāja, nedēļas aktivitātes arī citi brīnišķīgi pasniedzēji, kas darbojas lielajā projekta komandā, un tās ir tikai dažas no personībām, kas šajā nedēļā strādās ar nometnes dalībniekiem,” – stāsta projekta organizatori.

Dalība projektā ir iespēja gan apgūt jaunas iemaņas, gan pilnveidot jau esošos talantus, kā arīdzan – tā ir iespēja iepazīties ar jauniem draugiem.

Pieteikšanās termiņš: 21.jūnijs. “Nenokavējiet, aicinām pieteikties laikus, jo vietu skaits ir ierobežots!” uzsver nometnes rīkotāji.

Vairāk informācijas šeit.

LA.lv