Kad tu jūties vislabāk? Kopā ar draugiem, ballītēs vai viens pats, kad mājās lasi grāmatu? Vai tev sagādā grūtības iejusties svešu cilvēku kompānijās vai gluži pretēji – tu tur jūties kā zivs ūdeni?

Lūk, ko par katru zodiaka zīmi uzskata astrologi:

Auns

Auns var būt komandas spēlētājs, bet tikai tajā gadījumā, ja viņš būs līderpozīcijā šajā komandā. Viņš ir draudzīgs, harizmātisks un aktīvs. Auns nekad nesēdēs uz rezervistu soliņa. Viņš vienmēr izrāda iniciatīvu un piedāvā savas idejas.

Vērsis

Vērim ļoti komfortabli jūtās citu cilvēku kompānijā. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji prot labi justies sabiedrībā, kā arī labi iejūtas jaunā kolektīvā. Vērši nebaidās no vientulības, taču labāk izvēlas būt komandā. Šie ir cilvēki, kurus vienmēr ciena.

Dvīņi

Dvīņi ir kompānijas dvēsele. Šīs zīmes pārstāvji ļoti viegli atrod jaunus draugus. Lai gan, taisnības labad jāteic, ka patiesu draugu viņiem ir maz. Neraugoties uz garastāvokļa maiņām, Dvīņi vienalga paliek sabiedriski un atvērti. Viņi vienmēr vēlas būt citu cilvēku vidū.

Foto: Pexels

Vēzis

Vēžiem eksistē divas pasaules. Viņu personīgā pasaule, kurā ir viss tas, ko mīl viņi un viņu tuvākie cilvēki. Un otra pasaule, kurā ietilpst citas lietas. Vēži lieliski jūtās sabiedrībā paši ar sevi, tā kā viņiem piemīt milzīga enerģija un daudz talantu, viņi vienmēr atrod, ar ko nodarboties.

Lauva

Lauva ir persona, kas nespēj būt ārpus uzmanības centra. Saziņa un attiecības ar citiem cilvēkiem Lauvai ir burtiski gaiss, ko elpot. Tie ir cilvēki, kas vislabāk jūtās lielās kompānijās, taču ar nosacījumu, ja viņus atzīst un pieņem. Lauvām ir ļoti svarīgi, lai viņiem apkārt būtu viņiem simpātiski cilvēki.

Jaunava

Jaunava prot uzvesties sabiedrībā, šie cilvēki ir ļoti jauki un komunikabli. Taču vislabāk viņi tomēr jūtās vientulībā ar sevi. Un viss tikai tāpēc, ka Jaunavai patīk ilgi nodarboties ar savām lietām. Jaunavas vienmēr ar kaut ko ir aizņemtas.

Foto: Pexels

Svari

Svari ir komandas spēlētājs un līderis. Šie cilvēki mīl sabiedrību, un nespēj ilgu laiku palikt vieni paši. Viņiem ir būtiski, lai viņiem apkārt būtu optimistiski cilvēki. Pretējā gadījumā Svariem ir tendence krist depresijā.

Skorpions

Šie cilvēki lieliski jūtās citu cilvēku sabiedrībā, taču patiesībā viņi ir vientuļnieki. Viņiem ļoti patīk būt vientulībā pašiem ar sevi un netraucēti apdomāt tās lietas, kas viņiem ir svarīgas.

Strēlnieks

Strēlnieks ir komandas spēlētājs. Viņi var būt komandas dvēsele, bet var būt arī vadītāji. Tie ir cilvēki, kas jūtās komfortabli starp citiem. Vienatnē Strēlnieki var ciest no vientulības un slikta garastāvokļa. Viņiem ir svarīgi, lai apkārt viņiem būtu daudz un dažādi cilvēki.

Foto: Pexels

Mežāzis

Mežāzis ir īsts vientuļnieks. Sabiedrībā viņš ir labestīgs un sabiedrisks. Bet patiesībā viņš alkst būt vienatnē ar sevi. Vislabāk viņš jūtās darot darbu, kur viss ir atkarīgs tikai no viņa paša. Kas attiecas uz atpūtu, viņš var doties makšķerēt vai sēņot pilnīgi viens pats, un jutīsies ļoti labi.

Ūdensvīrs

Viņš ir lielisks komandas spēlētājs. Ūdensvīrs vienmēr atrodas uzmanības centrā un viņam piemīt lieliska īpašība saturēt kopā arī pārējo komandu. Šis cilvēks bauda sabiedrību ar citiem cilvēkiem.

Zivis

Viņi mīl citus cilvēkus, taču vēl vairāk par to viņi mīl sevi un savu iekšējo pasauli. Zivis visbiežāk sapņo ātrāk nokļūt mājās un nodarboties ar savām iemīļotākajām lietām. Taču ģimenes locekļi viņus bieži vēlas “izvilkt” ārpus mājas. Taču patiesībā Zivis sevi nenovērtē, jo ir ļoti talantīgas.

Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem