Kokteilis
Dzīvo

Komiski, bet tik patiesi! 7 briesmīgi cilvēku tipāži, kurus jūs būsiet spiesti paciest pludmalē0

Foto: Pixabay

Pludmales sezona ir atklāta! Sapņojat atvaļinājumā doties uz pludmali un laiski izbaudīt dienas? Lieliski! Bet jārēķinās arī ar kādu vērā ņemamu iemeslu, kas cilvēkiem ar jūtīgāku nervu sistēmu var sabojāt visu prieku par siltajām smiltīm, skaisto iedegumu un vienreizējo peldi viļņu šalkoņā. Un tie ir – briesmīgi cilvēku tipāži, kādi ir ikvienā pludmalē.

1. Kamielis

Šiem cilvēkiem vienmēr viss ir līdzi. Uz viņiem raugoties ir tāda sajūta, ka viņi somās un maisos ir salikuši pusi no sava mājokļa mantām. Viņiem līdzi var būt pat mazs ledusskapis. Vai saliekams galdiņš. Bumba, bet labāk divas. Grils? Kāpēc gan nē? Arī telts nebūs lieka, ja nu tomēr saule karsē par daudz. Un tas viss būs izvietots jums līdzās.

2. Cūkmeni

Arbūza mizas, desmitiem tukšas skārda bundžas vai pudeles, izsmēķētas cigaretes, izdzertas sulu pakas un tas viss – turpat, kur jūs cenšaties laiski baudīt pēcpusdienu. Par laimi, tamlīdzīgi tipāži ar katru gadu kļūst aizvien mazāk, jo sabiedrība viņus nesaudzīgi nosoda.

3. Bērnudārzs

Šos cilvēkus no citiem vecākiem atšķir viena būtiska īpašība – viņi pludmalē saviem bērniem ļauj darīt pilnīgi visu: apbērt citus ar smiltīm, laistīties ar ūdeni, ņemt svešas mantas un pačurāt turpat smiltiņās. Ko jūs? Tas taču ir tikai bērns! Nu, kas tur tāds – iemeta jums sejā smiltis? Bet bērnu smiekli, vai tiešām jums tie nepatīk? Ejiet, bērniņi, paspēlējieties ar tiem bēdīgajiem, dzīves nomāktajiem cilvēkiem.

4. Smilšu karaļi

Gluži negaidīti vīrietis/ sieviete, kas sauļojās jums blakus strauji pielec kājās, izšķiroši paskatās tālienē, paķer savu dvieli un sāk to kratīt ar tādu enerģijas devu, kāda jums reti piemīt pat sporta zālē. Apsveicam, jūs tikko iepazināties ar smilšu karali!

5. Spēlētāji

Nekādus sietus vai vārtus šiem cilvēkiem nevajag – ka tikai bumba! Viņus atpazīt ir viegli – viņi reti kad atrodas guļus stāvoklī, lielākoties viņi ir komplektā ar bumbu un citiem tikpat aizrautīgiem cilvēkiem. Viņus vērojot ir sajūta, ka pludmale ir vienīgā vieta, kur var spēlēt futbolu vai volejbolu.

6. Melomāni

Tagad visa pludmale uzzinās, ko nozīmē īsta mūzika! Pievienojies viņiem, pat ja tu nemaz negribi ne klausīties, ne dejot. Pie tam, cerēt uz pludmales melomāna izcilu muzikālo gaumi īpaši nevajadzētu. Visdrīzāk, ka jūs dienas gaitā būsiet spiesti noklausīties visus šīs vasaras hītus vienā seansē. Un skaļi.

7. Visur esošie

Esot viņiem blakus ir sajūta, ka jūra ir mini baseins, bet pludmale kāds daudzdzīvokļu mājas balkons. Viņi ir pavisam tuvu un pavisam blakus. Vienmēr. Ej peldēt, viņš jums ir blakus. Ej sauļoties, re – arī viņš. Mums nav ieteikuma, kā no viņiem izvairīties.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: kas ātrāks – lidmašīna “Sukhoi Su-31” vai BMW M klases auto?
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Skaistākās operu ārijas par mīlestību festivālā “Summertime” Jūrmalā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: Jānis Stībelis laiž klajā jaunu singlu un aicina uz jubilejas koncertu
3 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Latvijā
Viens vedējs, lielāka cena. Maksa par atkritumu izvešanu var celties
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
KNAB aiztur Dobeles domes iepirkumu komisijas vadītāju
5 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
FOTO: “Politiķiem ir bail šo lietu kustināt.” Uzņēmēju diskusija par atbalstu aktīvai rīcībai
32 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Stājies spēkā Ušakovam nelabvēlīgais spriedums strīdā ar Ķirsi
1 minūte
LA
LA.LV
Ekonomika
Paaudžu maiņa “Skonto” grupā? Uzņēmumu vadību pārņem Rihards Rāvis
1 stunda