Šajā izrādē Rūdolfs asprātīgi dalīsies savos novērojumos par to, kā mēs ikdienā komunicējam gan ar ļoti tuviem, gan ar visai tāliem cilvēkiem un kāpēc mēs tā cenšamies iejusties starp tiem, kas mums apkārt. Rūdolfs aicina ieskatīties situācijās, kurās pensionāri izliekas jauni, kamēr jaunieši jūtas paši pieaugušākie un to, cik liela māksla ir iekļaušanās sabiedrībā un saprašanās ar citiem. Tas, gluži tāpat kā ‘stand-up’, nav jums nekāds plezīrs, bet gan smags ikdienas darbs.

Rūdolfs Kugrēns ir Latvijas jaunās paaudzes stāvkomēdijas jeb stand – up zināmākais pārstāvis.

“Plezīrs” ir jau piektā Rūdolfa stāvizrāde, sekojot izrādēm “Ikdieņi”, “Fiasko”, “NēNuJā”, un “Prieks”. Rūdolfs atpazīstamību guvis arī kā viens no Sarunu festivāla LAMPA “Politiķu cepiena” veidotājiem, kā arī šobrīd vada raidījumu par šova “X faktors” aizkulisēm – “Extra faktors” un basketbola raidījumu “Ūdenszeļļi”.

“Plezīrs” pirmizrādi piedzīvos 16. decembrī, Kinoteātra Splendid Palace mazajā zālē, kam sekos vēl divas izrādes Rīgā – 28. un 30. decembrī.  Rūdolfs kopā ar “Plezīru” viesosies arī Liepājā (22. decembrī, Kultūras nams Wiktorija), Jelgavā (27. decembris, Melno Cepurīšu balerija), ar veselām divām izrādēm Cēsīs (5. janvārī, Vidzemes koncertzāle “Cēsīs”), kā arī pirmo reizi Ventspilī (6.janvārī, Teātra nams “Jūras vārti” jaunā zālē).

Video: