Kokteilis
Apbrīno

Komentētājs internetā par dziedātāju Eviju Vēberi: “Izrādās, ka tauriņi mēdz nelabi bļaustīties!”0

Foto: LETA

Portāls LA.lv jau rakstīja, ka koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” izskanēja 18 populāras latviešu dziesmas dažādos aranžējumos. Pasākums norisinājās brīvā dabā uz koka skatuves. Koncerta organizatori bija Jānis Šipkēvics un Gatis Mūrnieks.

Koncerta aprakstā tika teikts, ka izvēlētais repertuārs ir jaudīgākais mīlas un degsmes apliecinājums, kura pamats radies 20.gadsimta 80. un 90.gados. Savukārt notikuma dramaturģiskais kodols būs astoņas mīlestības vēstules.

Koncerta laikā visu Latviju satricināja 28 gadus vecā dziedātāja Evija Vēbere. Viņas izpildījums koncertā “Mīlestības vārdā. 18+” pagājušajā nedēļā sociālajos tīklos sacēla patiesi nepiedzīvotu emociju vētru.

Arī žurnāls “Kas Jauns” informē, ka šogad, Latvijas simtgades svētku koncerta laikā komponista Imanta Kalniņa “Svētku diena”, ko gadiem ilgi dziedājusi tautā iemīļotā māksliniece Olga Rajecka, Evijas Vēberes izpildījumā bijusi īsta sensācija! Diemžēl ne labā nozīmē.

Evija dziesmu izpildījusi leģendārās aktrises Veltas Skurstenes balsī, un izskanot dziesmai viņa saņēma tūkstošiem pārmetumu ne vien par dziesmas izpildījumu, bet gan par “šķībām notīm” un “piesmietu” mūzikas klasiku.

Vietnē Youtube kāds komentētājs rakstīja: “Ak, jē, un šitā ir tā meitene, par kuru Kultūras Diena rakstīšot, ka viņa dzied tauriņa spārnu balsī?! Izrādās, ka tauriņi mēdz nelabi bļaustīties.”

Cits kritiķis savukārt komentējis, ka labāk šo dziesmu būtu izpildījusi kādā karaoke bārā, nevis izblamējusies sabiedriskajā televīzijā: “Ieliku šo klipiņu, lai parādītu kā mēs publiski blamējamies par milzu naudām. Nevajag te klārēt par jaunu stilu un nestandarta pieeju. Viņa vienkārši DZIED ŠĶĪBI! Daudzām latviešu dziesmām ir dažādi izpildījumi – Dūdieviņš – Bāliņa un pēcāk Grāvers, stili atšķirīgi, bet klausāmi – gaumes jautājums. Vai Loks ar Švānu, Favorīts utt. Paula dziesmas. Man mazliet pat žēl meitenes, jo izblamējās riktīgi – nevajadzēja šo dziesmu publiski dziedāt – varēja kādā Karaoke bārā izklaidēties ar Šipku, vai nu kurš tur tas čoms…”

Kāds cits savukārt asprātīgi pajautājis, vai klausoties šo dziedājumu pašam Šipkēvicam un Sējānam ausis nevīst. Tikmēr kāds centies meiteni aizstāvēt, komentējot: “Es neteiktu ka Olgai Rajeckai augšas būtu patīkamākas, agrāk arī likās pīkstošas, bet ar laiku pieradu. Ja mūziku vairāk uztvert kā mākslu nevis tikai plakani, ka šķībi vai nešķībi nodziedāja…tāpēc nav ko piesieties, meitene dzied savā stilā.”

Evija pati žurnālam “Kas Jauns” teikusi, ka nevēlas notikušo komentēt.

Un kāds ir jūsu viedoklis par notikušo?

Video – “Svētku diena” Evijas Vēberes izpildījumā:


Video – Svētku diena Olgas Rajeckas izpildījumā:

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: TV šova dalībnieks Vitālijs “iespiests stūrī” atzīstas vēl lielākos melos līgaviņām – patiesībā viņš nemaz nav brīvs vīrietis!
5 stundas
BM
Barba Meija
Kokteilis
TOP 4 zodiaka zīmju pārstāvji, kuros vienlaicīgi mīt divas personības
19 stundas
AG
Alise Grieze
Kokteilis
Tavs un mīļotā dzimšanas datums norāda: cik saderīgs pāris jūs esat un kāda būs jūsu nākotne
22 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Valdība dod zaļo gaismu teritoriālās reformas turpināšanai
16 minūtes
LE
LETA
Dabā
Arī tuvākajā diennaktī vietām gaidāms stiprs lietus un krusa
28 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Kreituse: Tiem, kas paši aiziet no darba, pabalsts jāmaksā vienu mēnesi
1 stunda
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Polijā atceras PSRS agresiju
24 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Ukrainā nodedzināta Nacionālās bankas eksprezidentes māja
16 minūtes