Cilvēki mēdz dažādi reaģēt uz uzdotajiem jautājumiem un var atbildēt arī neiecietīgi uz jūsu ziņkārību. Pirms uzdot cilvēkam kādu jautājumu, uzziniet, kādas tēmas viņu tracina, citādi nepatikšanas var būt garantētas!

Zodiaka zīmju pārstāvji atšķiras ar raksturiem un absolūti dažādi reaģē uz dažādiem jautājumiem. Astrologi ir noskaidrojuši, par ko labāk nerunāt ar katru zodiaka zīmes pārstāvi – tie ir jautājumi un tēmas, kas spēj viņus “izsist” no līdzsvara! Palūkosim, kas katrai zodiaka zīmei ir konflikta iemesls.

Auns

Auniem nevajag jautāt par to, kādu mērķu vadīts viņš rīkojas tā vai citādi. Šīs zīmes pārstāvji ir ļoti jūtīgi, ja runa ir par viņu neveiksmēm, tāpēc netaktiski jautājumi var pret jums pavērst negāciju vētru. Desmit reižu apdomājiet, vai jūs tiešām gribat pajautāt Aunam, kāpēc viņš kļūdījās un kāpēc vispār tā rīkojās. Nevajadzētu šai tēmai pat “pietuvoties”. Šādi jautājumi viņus ne tikai kaitina, bet burtiski izraisa emociju vētru, dusmas, izmisumu un tas viss nāks pār jūsu galvu.

Vērsis

Vēršiem nevajag jautāt par viņu privāto dzīvi un karjeru. Viņi nelabprāt dalās ar šādu informāciju, pieļaujot, ka tas pēc tam viņiem var kaitēt. Necentieties no viņiem “izvilkt” atbildes par to, ar ko viņiem ir attiecības, kur viņi dzīvo un kādas vakariņas viņiem garšo. Atbildes reakcija no Vērša jums nemaz nepatiks! Vērsis pats jums izstāstīs visu to, ko uzskatīs par vajadzīgu, nepasakot pilnīgi neko lieku.

Dvīņi

Dvīņi pēc dabas ir ļoti sabiedriski un paši labprāt uztur sarunu. No viņiem jūs uzzināsiet daudz interesanta, bet ir kāda tēma, kas viņus kaitinās ļoti, ļoti. Nejautājiet viņiem neko par viņu veselību. Viņiem nepatīk justies vājiem.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Vēzis

Vēži pēc dabas ir samērā noslēgti un reti kuram stāstīs par savu privāto dzīvi. Viņus kaitina apkārtējo ziņkārība, tāpēc esiet gatavi saņemt tiešu nepatikas atbildi. Protams, nebūs tā, ka Vēzis uzreiz jums “ierādīs vietu”. Sākumā viņš atbildēs izvairīgi, bet pēc tam gan esiet gatavi, ka jūs noliks pie vietas. Šīs zīmes pārstāvjiem ļoti nepatīk, kad mēģina kaut ko izzināt par viņu privāto dzīvi.

Lauva

Lauvām patīk stāstīt par saviem mērķiem un plāniem, un, protams, saviem sasniegumiem dzīvē. Uzmanieties no tēmām, kas attiecas uz viņu neveiksmēm. Godkārīgās Lauvas ciest nevar, ja kāds piemin viņu kļūdas un neveiksmes. Ja vien jūs esat tomēr nolēmuši uzdot šīs zīmes pārstāvim jautājumus par lietām, kas ir viņu vājais punkts, esiet gatavi “rēcienam” atbildes vietā un pēcāk arī apvainošanos uz ilgu laiku – nav teikts, ka tās būs dažas dienas, iespējams, tie var būt daži gadi.

Jaunava

Aizliegtais temats Jaunavām ir finanses. Necentieties uzzināt Jaunavu algas apmēru un pat neceriet, ka viņi jums kādreiz atklās, cik daudz naudas ir sakrājuši. Sarunas par naudu Jaunavām nepatīk nekad un nekādos apstākļos. Otra sensitīvā tēma attiecas uz viņu privāto dzīvi. Jaunavas pastāstīs jums visu, ko uzskatīs par atklājamu, taču tādā tonī, ka jums vairs negribēsies neko vairāk jautāt.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Svari

Svari jums atbildēs uz jebkuru jautājumu, tikai nav teikts, ka tā būs taisnība. Viņi ciest nevar, ja viņus kāds uzskata par neveiksminiekiem, tāpēc ar vieglu roku izdomās tās tēmas, kas patiesībā būs viņu vājās vietas. Labākais veids uzzināt patiesību – sagaidīt, kad Svariem gribēsies pašiem izrunāties. Tikai tajā gadījumā jūs uzzināsiet visu, kā ir.

Skorpions

Vēlaties Skorpionu izvest no pacietības? Pajautājiet viņam dažus privātus jautājumus. Viņus ārkārtīgi kaitina viss, kas attiecas uz viņu privāto dzīvi un atbildes vietā jūs riskējat sagaidīt patiešām rupjības. Pamodināt “zvēru” Skorpionā jūs varat, ja centīsieties noskaidrot, piemēram, sīkumus par viņu attiecībām, algas apmēru, darba specifiku un tamlīdzīgi. Skorpions to uzskatīs par nekaunību no jūsu puses un jūs dārgi par to samaksāsiet.

Strēlnieks

Viņus tracina nekaktiski cilvēki un jautājumi, kurus viņi uzdod. Nežēlīgs sarkasms atbildes vietā sagaidīs tos, kas uzdrošināsies jautāt par viņu intīmo dzīvi vai bērnības psiholoģiskajām traumām. Esiet droši, galu galā, jums pašiem nāksies atbildēt uz atklātiem jautājumiem, jūtoties gluži vai kā nopratināšanas telpā.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Mežāzis

Viņiem nepatīk daudz runāt, it īpaši par lietām, kas attiecas uz viņu privāto dzīvi. Bet viņi ir lojāli un var pieklājīgi arī atbildēt uz jūsu uzdoto jautājumu. Neskatoties uz to, esiet modri. Sekojiet Mežāža reakcijai, lai laicīgi apstātos, citādi jūs izjutīsiet viņa naidu pār savu galvu. Mežāži labi kontrolē savas emocijas un reti tās izrāda apkārtējiem, taču tas nenozīmē, ka viņiem to nav. Iebildes par viņu trūkumiem ātri izvedīs viņus no pacietības.

Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāvjiem nav nekā sliktāka kā saruna par tēmu, kurai viņi nav gatavi. Esiet droši, ka jūs gaida milzum daudz negāciju, ja jūs nebūsiet taktisks sarunu biedrs. Saprast, ka Ūdensvīrs nevēlas turpināt sarunu par konkrēto tēmu ir viegli – pēc jautājuma sekos pārdomu pilna pauze. Šajā gadījumā nevajag gaidīt atbildi, bet pārvērst sarunu citā tēmā. Pretējā gadījumā jūs riskējat uz visu dzīvi sabojāt attiecības ar šo cilvēku.

Zivis

Izvest Zivis no pacietības var jautājumi, kas attiecas uz sapratni. Neprasiet no zivīm atbildi par atskaiti darbā, ja viņas to vēl nav paveikušas. Zivis neieredz atvainoties. Sarunas par lietām, par kurām viņiem būtu jāatvainojas, izraisīs konfliktu. Nejautājiet Zivīm arī par viņu veselības stāvokli. Viņas no jums gaida vienīgi līdzjūtību un atbalstu.

Foto: Pexels
Foto: Pexels

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem