Kokteilis
Baudi

Ko sievietes vēlas pēc 60? Uzzini filmā “Grāmatu klubiņš”!0

Publicitātes foto

Par ko ar kundzēm krietni virs 60 izdara E. L. Džeimsas seksa dižpārdokļa triloģijas izlasīšana, fantazē režisors Bils Holdermans. Viņa debijas filmā četras galvenās lomas atveido Holivudas dāmas ar vārdu: Daiena Kītona, Džeina Fonda, Mērija Stīnburgena un Kendisa Bergena.

Ilgās draudzības laikā viņas ir pieredzējušas daudz ko, un iespējams, ja reizi mēnesī dāmas nesanāktu uz grāmatu klubiņu, kurā starp rindiņām atklātu arī savas privātās dzīves noslēpumus, šī draudzība jau sen būtu izplēnējusi. Taču tā nav, bet ar veiksmīgu dzīvi gan četrotne tagad nevar lepoties, jo iebuksējušas visu dzīves. Daiena, nesen kļuvusi par atraitni, nespēj pat iedomāties, ka atkal var kļūt par savas dzīves valdnieci, un valdonīgā Viviana nespēj tikt galā ar emocijām, kas viņu pārņēmušas pēc negaidītas tikšanās ar Artūru. Šerona uzzina, ka viņas bijušais vīrs grasās iestūrēt laulības ostā, un laimīgā ir par viņu divtik jaunāka blondīnīte, bet Kerola kapitulē vīra jaunās aizraušanās priekšā – par spīti visiem mēģinājumiem ikdienā atgūt romantiku un kaisli, viņš turpina ķimerēties ap savu motociklu. Jau pēc pirmās grāmatas izlasīšanas četrotne gan nespēj valdīt smieklus, gan atver savas sirdis, un ļoti paredzamā veidā viss, kam vien būs jāsakārtojas, sakārtosies, iluzori norādot, ka arī pēc 60 viss vēl priekšā.

 

“Grāmatu klubiņš”/”Book Club”

  • ASV, 2018
  • Režisors: Bils Holdermans
  • Lomās: Daiena Kītone, Džeina Fonda, Kendisa Bergena, Mērija Stīnburgena, Endijs Garsija, Dons Džonsons, Alīsija Silverstone, Voliss Šons, Ričards Dreifūss, Kreigs T. Nelsons
  • No 18. maija “Kino Citadele”

Filmas treileris:

LA.lv