Kokteilis
Svini

Ko pirkt, ja dāvanas budžets ir līdz 20 eiro0

Publicitātes foto

Pērkot dāvanu un domājot par piemērotāko izvēli, vispirms vajadzētu sākt ar dāvanas budžeta noteikšanu, jo tas ļauj orientēties uz noteiktu preču vai pakalpojumu grupu, kas iekļaujas šajā summā, ko varat atvēlēt dāvanai. Šoreiz dāvanu serviss “Lieliska Dāvana” piedāvā piemērotas izvēles, ja dāvanas budžets ir līdz 20 eiro.

1. Galvas, kakla vai muguras masāža

Kas gan var būt labāks par relaksējošu masāžu, kas ļaus atslēgties no stresa pilnas dienas un atdzīvināt pie rakstāmgalda saspringušos muskuļus. Masāžu piedāvājums gan skaistumkopšanas salonos, gan SPA centros ir plašs. Pieejamas gan klasiskās masāžas, gan kaut kas neparastāks, kur izmantotas dabas veltes, karstie akmeņi vai kāda cita masāžas tehnika.

2. Brauciens ar kartingu

Publicitātes foto

Tiem, kuriem patīk aktivitātes, ātrums un adrenalīns, patiks saņemt dāvanā braucienu pa kartingu trasi. Arī šī izklaide būs laba atpūta pēc darba vai aktivitāte nedēļas nogalei, kad gribas kaut kur iziet ārpus mājas.

3.Žurnāla abonements

Ja jāapsveic lasītmīlis un preses cienītājs, tad noderīga un praktiska dāvana būs iecienītā žurnāla abonements, kas ļaus saņēmējam kādu laiku neraizēties par mīļākās lasāmvielas iegādi, jo žurnāls pats iekritīs pastkastītē.

4.Sāls istabas apmeklējums

Sāls istabai ir labvēlīga ietekme uz vispārējo veselību un īpaši uz elpceļiem. Tāpat sāls istaba ir arī patīkama relaksācija, kas ļauj nesteidzīgi atpūsties īpaši aprīkotā sāls telpā. Tā būs neparasta, bet tiešām noderīga dāvana ikvienam — gan tiem, kuri jau zina par sāls istabu terapiju, gan tiem, kuriem šis vērtīgais atklājums vēl priekšā.

5. Boulinga spēle

Boulings ir nepelnīti piemirsta aktivitāte, kas izbaudāma gan nelielā, gan plašākā kompānijā. Tāpēc varat uzdāvināt boulinga centra apmeklējumu un atgādināt dāvanas saņēmējam, cik šī nodarbe ir aizraujoša un relaksējoša, jo ir gan izkustēšanās, gan sacensību gars, gan iespēja iziet ārpus mājas.

6. Baseina vai ūdens atrakciju apmeklējums

SPA centri un ūdens atpūtas centri ir pieejami daudzās pilsētās un novadu centros. Tā ir lieliska vieta, kur atpūsties un izklaidēties. Varat uzdāvināt baseina apmeklējumu vai ūdens atrakciju zonas biļeti, skatoties, kas ir pieejams izvēlētajā iestādē.

7. Forum Cinemas dāvanu karte

Publicitātes foto

Arī kino ir klasika. Tas der ne tikai ģimenes atpūtai un randiņiem, bet arī var būt ļoti laba dāvana, kas nemaksā daudz, toties sniedz saņēmējam daudz prieka. Forum Cinemas dāvanu karte ļauj dāvanas saņēmējam pašam izvēlēties, ko un kad viņš skatīsies. Forum Cinemas dāvanu karte ir derīga pus gadu, tāpēc to varēs izmantot tad, kad tas ir ērtāk vai kad rāda ilgi gaidīto filmu. Skatīties filmas jau var arī mājās, bet kino ir kaut kas cits — tā ir savādāka atmosfēra, vide, liels ekrāns un laba kompānija. Tāpēc Forum Cinemas dāvanu karte noteikti ir laba ideja, ja meklējat dāvanu vērtībā līdz 20 eiro. Tā kā filmas rāda dažādas, tad šāda dāvana arī derēs ikvienam, jo katrs pats var izvēlēties saistošāko no filmu repertuāra.

8. Izklaide batutu parkā

Pavasarī tā vien prasās atsākt kustēties. Kāpēc gan nepamudināt jubilāru uz jautru un aktīvu nodarbi, uzdāvinot batutu parka apmeklējumu? “Jump Space” ir pirmais batutu parks Latvijā, tas ir ļoti plašs un piemērots gan lieliem, gan maziem, tāpēc arī šī būs universāla dāvana, kas pamudinās iziet no mājas un pavadīt vismaz dažas stundas aktīvi. Tās būs ne tikai kustības, bet arī patiess prieks un smiekli. Vislabāk, ja uz batutu parku dodas jautrā kompānijā.

9. Branča apmeklējums

Brančs jeb vēlās brokastis pēdējos gados ieguvušas lielu popularitāti. Var nesteidzīgi izbaudīt gardus ēdienus tik, cik vien vēlas, bet par visu ir viena konstanta maksa. Izvēlieties kādu labu restorānu ar skaistu skatu, lielisku ēdienkarti un nopērciet dāvanu karti branča apmeklējumam. Tā būs jauka dāvana, ko patiks saņemt ikvienam. Protams, labāk branča vietu izvēlēties tā, lai dāvanas saņēmējam tas būtu ērti.

10. Abonements sporta centrā

Šo dāvanu izvēlieties tam, kurš to varētu gaidīt un par to priecāties, nevis uztvert kā mājienu, ka jums nepatīk viņa fiziskā forma, un vēl apvainoties. Dāvanu karte dažiem grupu treniņiem vai individuālajam treniņam būs labs pamudinājums veidot jaunus paradumus, būt aktīvam, sportiskam, rūpēties par savu veselību.

Protams, ka, izvēloties piemērotāko dāvanu, ir jādomā par konkrēto cilvēku — viņa interesēm, vecumu, nodarbošanos, lai garantētu, ka dāvana saņemējam būs patīkama. Plašāku dāvanu piedāvājumu dažādās cenu kategorijās varat meklēt “Lieliska Dāvana” mājaslapā.

LA.lv