Neatkarīgi, vai tu dzīvo nelielā studijas tipa dzīvoklī, vai lielā ģimenes mājā. Dažādi dekori un mājas interjera priekšmeti patiesībā spēj atklāt daudz vairāk, kā tikai tavu gaumes izjūtu. Šie priekšmeti var raksturot arī tavu personību un tavas dzīves vērtības. Interjera priekšmetu izvēle atspoguļo to, kā tu redzi apkārtējo pasauli, kāds esi sabiedrībā un ikdienas dzīvē.

Noskaidro, ko tevis izvēlētie interjera priekšmeti vēsta par tavu personību:

1. Tavā interjerā ir daudz dekoratīvo spilvenu

Fot: Shutterstock

Nav nekā aicinošāka par vairākiem mīkstiem un ērtiem spilveniem, kuros iegulties pēc garas darba dienas. Daudzi spilveni tavā dīvānā, gultā vai klubkrēslā izstaro siltuma un mājīguma sajūtu, kas tevi gluži vai aicina tajos iekrist un baudīt komfortu. Spilveni interjerā liecina arī par to, ka esi ļoti laba saimniece. Turklāt, uzņemot ciemiņus, priecājies par viņu uzkavēšanos.

2. Skandināvu minimālisms interjerā

Foto: Fotolia

Ja tu interjerā izvēlies skandināvu minimālisma stilu, tad tu esi A tipa personība. Tu esi motivēts cilvēks un tev ir svarīgi sasniegt izvirzītos mērķus. Tev ir izveidojies savs dzīves ritms. Turklāt tev ļoti patīk kārtība un tīrība, kas tavā ikdienā ir teju vai visa pamats.

3. Eklektisks interjers un bohēmiskas vibrācijas

Foto: Unsplash

Tavs mājoklis izstaro bohēmiskas vibrācijas. Ja interjerā tu izvēlies eklektisku stilu, tātad ikdienā tu esi liels stāstnieks. Tavā mājoklī ir ļoti daudz un dažādu dekoru no tāliem ceļojumiem. Par katru no tiem tev ir savs stāsts. Tavās dzīslās plūst piedzīvojumi un jauni ceļojumi. Tavs mājoklis ir tavs templis, tas ir bagāts ar stāstiem un priekšmetiem. Turklāt katram ciemiņam tas ir viss ir aizraujoši.

4. Neitrāls interjers

Foto: Shutterstock

Ja tavs mājokļa interjers ir neitrāls – tajā ir neitrāli toņi, klasiskas, neitrālas mēbeles, nepārspīlēti aksesuāri un dekori, tas liecina par to, ka tu esi ļoti nosvērta un mierīga personība. Tev ir daudz interešu un tava ikdiena ir raiba, emocijām bagāta. Tāpēc savu mājokli tu radi par mierīgu vietu, kur vari atgūt spēkus. Turklāt šāds interjers atstāj vislabāko iespaidu uz viesiem.

5. Senatnīga elegance interjerā

Foto: Shutterstock

Tavs mājokļa interjers ir  patiešām grezns. Iespējams tavā mājoklī ir grezna kristāla lustra vai augstākās kvalitātes karalienes Annes stila krēsli. Šie interjera elementi gluži vai runā par tevi pašu. Senatnīgas elegances atdzīvināšana interjerā norāda uz tavu izsmalcinātību ikdienā un vēlmi, lai apkārtējie par to uzzina. Tev ir svarīgi, lai ciemiņi varētu novērtēt tavu gaumi un materiālo stāvokli. Turklāt tev patīk tikt apbrīnotai kā personībai.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem