Sekss ir ļoti intīma simpātiju izpausme pret savu partneri. Taču tas, kā jūs to darāt, daudz pastāsta arī par jūsu personību. Un tā, ko par jums atklāj jūsu iecienītākā seksa poza?

Jātniece

Jums patīk visu kontrolēt. Jūs vienmēr saņemat to, ko vēlaties. Jūs esat pārliecināta par sevi un pievēršat sev uzmanību, lai kur jūs arī nebūtu. Jūs nebiedē atbildība. Jūs zināt, ko un kāpēc jūs vēlaties sasniegt.

Sunīšu poza

Jums patīk adrenalīns un asas izjūtas, jūs ļaujat savam partnerim domāt, ka viņš jūs kontrolē, taču patiesībā viss ir pretēji. Guļamistabā ir tāpat kā dzīvē – jums patīk dominance, bet patiesībā jūs to kontrolējat. Jums patīk, ka citi apmierina jūsu vēlmes, kamēr jūs to klusībā izbaudat.

69

Jums patīk retro un nedaudz no visiem citiem laikmetiem. Jūs esat mežonīgs un oriģināls cilvēks. Jums patīk radīt prieku citiem, bet jūs gaidāt, ka to saņemsiet arī jūs. Jūs esat revolucionārs ar radošu prātu. Jums patīk lielas kompānijas un ballītes. Dažreiz jūs mīlat pārkāpt robežas.

Šķēres

Jums patīk izaicinājumi! Ja pie horizonta ir redzama balva, ko jūs varat iegūt, jūs nedomājot pēc tās dosieties. Jūs esat lielisks novators. Jūs nemulstat nekā jauna un nezināma priekšā. Jums patīk sekss un jūs tajā uzstādat savus noteikumus. Jūs esat izlēmīga, loģiska un neieredzat rutīnu.

Jātniece no mugurpuses

Jums patīk paskatīties netālā pagātnē un ieraudzīt to, ko citi palaiž garām. Katra jūsu darbība tiek darīta ar emocijām. Jums ir dziļa dvēsele, ko ļoti mīl vīrieši. Jūs esat ļoti pārliecināta sieviete un jūtaties komfortabli savā ķermenī. Jums dzīvē nekas nav par sarežģītu.

Misionāru poza

Jums patīk klasika un standarti. Daži cilvēki, iespējams, jūs uzskatīs par garlaicīgu, bet tikai tāpēc, ka nepazīst jūs pa īstam. Jūs esat cēla un labsirdīga, jūs nebiedē atbildība, kas, savukārt, šķiet ļoti pievilcīgi pretējam dzimumam. Jums patīk jūsu rutīna un jūs cenšaties to neizjaukt. Jūs nejūtat vajadzību pēc kaut kā trakulīga vai nestandarta. Jūs izvēlaties lietas, kas ir mierīgas, zināmas un paredzamas.

Kājās stāvot

Jums patīk justies spēcīgai un varenai. Jūs esat ļoti pašpārliecināta un reizēm izrādat savu “pārākumu” arī citu cilvēku priekšā. Jūs esat ļoti harizmātiska sieviete un jūs nebiedē tas, ka varat nokļūt uzmanības centrā. Jums ļoti patīk sekss, jums gandrīz nekad tā nav par daudz.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem