Fotogrāfijas sociālajos tīklos var ļoti daudz atklāt par cilvēku. Taču vēl vairāk iespējams uzzināt, ja šīs fotogrāfijas izanalizē. Patiesībā tās var atklāt gan par lietotāja sapņiem un vēlmēm, gan mērķiem, gan arī par dziļi slēptajiem kompleksiem!

Selfiji

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Vairums dažnedažādu selfiju, kurus lietotāji izmanto savu sociālo tīklu titulbildēs norāda par to, ka šī persona ir ieciklējusies uz sevi. Ja selfiji vēl ir arī seksuāli, tas nozīmē, ka šis cilvēks ir brīvs uzskatos un viņam patīk eksperimentēt. Šīs fotogrāfijas ir veids, kā parādīt un likt apkārtējiem domāt, ka tu neesi vientuļš un esi laimīgs, bet selfijus kompānijās eksperti skaidro kā veidu aizpildīt iekšējo vientulību un tukšumu.

Dzīvnieki

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Daudzi vīrieši titulbildes vietā izmanto kāda spēcīga dzīvnieka foto, piemēram, gepardu vai vilku. Eksperti to skaidro ar mēģinājumu izlikties par drosmīgu un spēcīgu. Savukārt, ja sievietēm profilos ir bildes ir maziem kaķēniem vai citiem mīļie, pūkainiem dzīvnieciņiem, tas norāda uz to, ka viņas mīl dzīvniekus, kā arī ir sentimentālas un romantiskas.

Glamūrs

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Glamūrīgas un modīgas titulbildes parasti norāda par to, ka šis cilvēks ir narciss, kurš šo stāvokli uztur ar publikas palīdzību un pēc iespējas vairāk atzīmētajiem “like” . Patiesībā tas norāda uz to, ka šiem cilvēkiem ir zems pašvērtējums, ko viņi cenšas paaugstināt ar sociālo tīklu palīdzību.

Ceļojumi

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Daži ļaudis publicē daudz foto no ceļojumiem, lai parādītu citiem, ka viņi var atļauties šādu atpūtu. Citi to uzskata par pierādījumu pašiem sev, ka viņi ir sasnieguši vienu vai otru punktu, kur pabijuši miljoni, taču šis konkrētais ceļojums, iespējams, ir viņu personīgais sapņu piepildījums.

Ēdiens

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Ja profila īpašnieks ir profesionāls blogeris, tad izsmalcinātas ēdiena bildes no restorāna var būt veids, kā viņš komunicē ar savu auditoriju. Taču, ja cilvēkam patiesībā nav iespējas ieturēt maltīti dārgos restorānos, bet šādas fotogrāfijas viņa laika joslā ir ļoti biežas, tas nozīmē, ka viņš vēlas pats sev pierādīt, ka dzīve nemaz nav tik slikta, kā varētu likties.

Darbs

Foto: pixabay
Foto: pixabay

Fotogrāfijas no savas darba vietas, kuras bieži redzamas sociālo tīklu vietnēs, var norādīt uz to, ka šī profila īpašnieks ir ieinteresēts savā profesijā, viņam netrūkst ambīciju un uztrauc sociālā slāņa jautājums. Šādi cilvēki vēlas parādīt, ka viņi ir labi profesionāļi un ieņem augstus amatus.

Bez filtriem

Foto: Unsplash
Foto: Unsplash

Mūsdienu modernajā un “mākslīgajā” pasaulē ir nepieciešama drosme, lai nopublicētu foto bez filtriem – tieši tādu, kāds tu esi. Nereti šādas fotogrāfijas liecina par morālu briedumu, stabilitāti un to, ka šo personu neuztrauc citu cilvēku viedoklis, jo tas neietekmē viņa pašvērtējumu.

Un kāds ir jūsu profila foto?