Cik bieži savās intīmajās attiecībās tu izjūti orgasmu? No tiesas ceram, ka bieži un kvalitatīvi. Sievietes orgasms ir atkarīgs no ļoti daudziem faktoriem, kurus mēs dažkārt pat pašas nevaram izskaidrot. Seksa laikā pietiek tikai aizdomāties par kādām ikdienišķām rūpēm vai izdzirdēt kādu skaņu, kā viss, uz redzēšanos, Bauda!

Šeit apkopojām interesantus faktus par sievietes orgasmu, par kuriem tu, visticamāk, pat nenojauti:

1. Ilgstoša orgasma deficīts palielina risku saslimt ar varikozu vēnu problēmām, dažādām dzemdes saslimšanām, pastiprina grumbiņu veidošanos, kā arī daudzām citām nepatīkamām lietām.

2. Vidēji orgasma sasniegšanai sievietei nepieciešamas 15 – 20 minūtes, bet vīrietim – tikai 7 minūtes.

3. Uzbudinājuma un kulminācijas fāzes vīrietim un sievietei ir atšķirīgas, tāpēc ir ļoti grūti izbaudīt vienlaicīgu baudu.

4. Orgasms samazina sāpes locītavās, muskuļos un atbrīvo no galvassāpēm gandrīz uz diennakti. Ja tev sāp galva, tas nav iemesls atteikt partnerim, tieši otrādi!

5. 30-40% sieviešu vai nu neizjūt orgasmu, vai izbauda to ārkārtīgi reti. Interesanti, ka sieviete var nepazīt seksuālo baudu līdz pat 25 gadu vecumam, un tas ir normāli. Ja pēc 25 gadiem orgasms tā arī neiestājas, ir vērts padomāt, vai viss ir kārtībā ar tavām attiecībām.

6. Sievietes orgasms ir daudz spilgtāks un ilgstošāks, nekā vīrieša (tas ilgst aptuveni 8-10 sekundes, bet vīriešu 3-5 sekundes).

7. Izprovocēt orgasmu var absolūti neseksuālas darbības: zobu tīrīšana (izjūt 1% sieviešu), matu griešana un veidošana (5%), spēcīgs stress (9%), sports (17%), dzemdības (21%).

8. Sieviete, tāpat kā vīrietis, ir spējīga izjust orgasmu miegā. Tas ir saistīts ar erotiskiem sapņiem.

9. Klitorā ir aptuveni 8000 nervu, kas ir gandrīz divreiz vairāk, nekā vīrieša dzimumorgāna jutīgā “galviņā”.

10. Visvairāk piedzīvoto orgasmu, kas ir ārstu reģistrēts, piedzīvojusi kāda sieviete – tie bijuši 134 orgasmi vienas stundas laikā.

11. Baudas laikā sievietes smadzenēs “atslēdzas” tā smadzeņu daļa, kas atbild par uztraukumu un bailēm. Vai tas nav lielisks veids tikt galā ar sliktu noskaņojumu?

12. Orgasma deficīts var būt vāju intīmo muskuļu rezultāts. Atgriezt tiem tonusu palīdzēs regulāra šo muskuļu nodarbināšana, izmantojot speciālus vingrojumus.

13. 70% sieviešu orgasmu uzbauda tikai, stimulējot klitoru. Daudzas sievietes ir spējīgas gūt baudu arī apmierinot partneri orāli.

14. Dažas minūtes pirms orgasma iestāšanās sievietes krūtis kļūst tvirtas un var palielināties pat par 1 cm apjomā.

15. Bet gandrīz 70% sieviešu sistemātiski simulē orgasmu (kāpēc mēs to darām?)

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem