Kokteilis
Svini

Ko drīkst un ko nedrīkst darīt savā dzimšanas dienā0

Publicitātes foto/pixabay.com

Dzimšanas dienas ticējumiem tiek pievērsta daudz lielāka uzmanība nekā Vecgada vai citu svētku ticējumiem. Tieši tas, kā tu pavadīsi savu dzimšanas dienu, ietekmēs tavu dzīvi visu nākamo gadu. Ticējums vēsta, ka šajā dienā gaviļnieku apmeklē Visaugstākie spēki, kuri novēro tā izturēšanos. Ja svinības izdosies saskaņā ar visiem noteikumiem, tu iegūsi garu labvēlību. Viņi tavai dzīvei palīdzēs piesaistīt labklājību, laimi un pasargās tevi no nelaimēm un ļaunuma.

Ko nedrīkst darīt savā dzimšanas dienā

Publicitātes foto/pixabay.com

Atzīmēt dzimšanas dienu kritiskajos gados. Ja tavs vecums ir 13, 40 vai 53 gadi, tad savu dzimšanas dienu nevajag svinēt. Ezotēriķi uzskata, ka šie ir dzīves kritiskākie gadi, īpaši 40 gadu vecums. Svinēšana var sagādāt virkni neērtību, piesaistīt nelaimi un slimības. Tu riskē pārtraukt pozitīvās enerģijas plūsmu un zaudēt Augstāko spēku atbalstu.
Līksmot sestdienā. Sestā nedēļas diena ir domāta garīgām praksēm un darbam ar sevi. Svinot šajā laikā, tu riskē nojaukt pozitīvos bioritmus, kas radīs milzu problēmas nākamajā gadā.
Atzīmēt svētkus ne savā dienā. Parasti viesu ērtībai mēs dzimšanas dienu svinam brīvdienās, pirms vai pēc savas svinamās dienas. Izrādās, tas ir nelāgs ieradums, kas traucē gūt dzīvē izaugsmi un panākumus. Izteiktie vēlējumi, dāvanas un patīkamie vārdi, kurus tev dāvās cilvēki var uzlādēt laimīgas nākotnes enerģētiku, savukārt pavisam pretēju efektu gūs apsveikumi, kurus tev izteiks pirms vai pēc dzimšanas dienas.
Aizņemties vai atdod naudu. Tautas ticējums vēsta, ja tu aizdod naudu savā dzimšanas dienā, tad bagātību un veiksmi tu atdod citam. Savukārt, ja tu lūdz aizdevumu, tu piesaisti sev svešas bēdas.
Pieņemt kaitīgas dāvanas. Parasti ar kaitnieciskie priekšmetiem nelabvēļi mēģina kaitēt tavai laimei vai arī tuvinieki nezināšanas dēļ tev dāvina lietas, kas piesaista neveiksmes. Dzimšanas dienā nevajag pieņemt tādas dāvanas kā: ziedu pušķi no pāra skaita ziediem, mazgāšanās līdzekļus, asus priekšmetus, cepures, naudas makus, krājkases, pulksteņus.
Ielūgt skauģus. Šādi cilvēki var neapzināti vai mērķtiecīgi radīt triecienu tavai enerģētikai, bet viņu dāvanas var kaitēt tev, tavai mājai un ģimenei. Ja tomēr ir noticis tā, ka šādi viesi ir nokļuvuši pie tava galda, ieteicams viņiem apmaiņai uzdāvināt monētiņu – tas ir spēcīgs aizsarglīdzeklis pret noskaudumu, sliktu ietekmi vai kaitējumu.
Uzaicināt 13 cilvēkus. Šāds cilvēku skaits var gaviļnieka dzīvi izmainīt uz slikto pusi. Par negatīvu viesu skaitu tiek uzskatīts arī 18, 21, 52, 99, 100 un 103.
Bieži pārģērbties. Ja tev nekādi neizdodas atrast svinībām piemērotas drēbes vai tērps ir sasmērējies, tas simbolizē svešu iejaukšanos tavā aurā: visdrīzāk tev vēl ļaunu.

Kas tev nesīs veiksmi dzimšanas dienā

Publicitātes foto/pixabay.com

Dāvana katram viesim. Simboliska dāvana katram viesim var tevi bagātināt, piesaistot materiālo labklājību. Dāsnums ne tikai priecēs viesus, bet arī labos garus, kuri gādās, lai veiksme būtu ar tevi visu nākamo gadu.
Apsveikumu uzklausīšana. Visi patiesie vārdi, kurus tu dzirdēsi savā dzimšanas dienā, var tevi ieprogrammēt veiksmei. Vārdi, kas nāk no sirds, ir kā apvārdojums. Svinību vaininieks ar pozitīvo enerģiju var uzlādēties visam nākamajam gadam.
Visu svecīšu nopūšana. Tautas ticējums vēsta, ka uz tortes vai kūkas ir jāizvieto tik svecītes, cik gaviļniekam gadu. Sākumā ir jāievēlas vēlēšanās: ja izdosies visas svecītes nopūst ar pirmo reizi – vēlēšanās piepildīsies.
Krītot zvaigznei, ievēlēties vēlēšanos. Šim senajam ticējumam ir sava leģenda. Tiek uzskatīts, ka brīdī, kad cilvēks piedzimst, debesīs iemirdzas zvaigzne, kura izdzisīs pēc viņa nāves. Ja savā dzimšanas dienā tev izdosies ieraudzīt krītošu zvaigzni – noteikti ievēlies vēlēšanos. Tā noteikti piepildīsies.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: Latvijas skaistie zirgi pulcējas Inčukalnā
3 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TESTS: kas tevi sagaida jau tuvākajā nākotnē?
20 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Vai reāli mazināt īpašuma nodokli un kas būs nodokļa maksātāji?
3 stundas
LE
LETA/BNS
Ekonomika
“Omniva” brīdina par viltus kampaņu klientu datu izkrāpšanai
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Vēl skaidro, kurš bija pie stūres: Līvānu pusē smaga avārija
4 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Sports
Uzņēmējs Peilāns: Andra Rāviņa attieksme ir tāda it kā mēs dzīvotu Minskā vai kādā “Jelgavstānā”
2 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
53 minūtes