Mājdzīvnieku saimnieki dažkārt atzīstas – kad viņi skatās uz savu suni vai kaķi, viņiem būtu ļoti interesanti uzzināt – par ko gan dzīvnieks domā?
Savukārt ezotēriķi uzskata, ka suņi un kaķi patiešām spēj “sazināties” ar cilvēkiem.
Vārds “telepātija” apzīmē domu un emociju nodošanu no vienas dzīves būtnes saprāta uz citu. Ezotēriķi un ekstrasensi uzskata, ka telepātija ir universāls dzīvnieku pasaules saziņas veids. Turklāt gandrīz vai visi cilvēki piedzimst ar spēju telepātiju nodot un saprast, taču tikai retais dzīves laikā to attīsta līdz tādam līmenim, lai spētu sazināties, piemēram, ar dzīvniekiem.

Foto: Pexels

Vai jūs vēlētos nodibināt telepātisku saikni ar savu mājdzīvnieku? Izrādās, ka to var pacensties izdarīt!

Pirmais solis: pavēro savu mājdzīvnieku. Pavēro viņa uzvedību, dienas ritmu un centies sevi iedomāties “viņa ādā”.

Otrais solis: Nomierini savu prātu. Pacenties pilnībā koncentrēties tikai uz savu mājdzīvnieku.

Trešais solis: Ja tev šajā brīdī prātā nāk dažādas citas domas, ignorē tās, domā tikai un vienīgi par savu suni vai kaķi. Atbrīvot savu prātu ir patiešām ļoti, ļoti svarīgi – pretējā gadījumā tu neuzzināsi, ko “runā” tavs mīlulis.

Foto: Pexels

Ceturtais solis: nogulies blakus savam mājdzīvniekam un iedomājies kādu darbību. Tas ir svarīgi, jo palīdzēs tev sajust, kad suns centīsies ar tevi “aprunāties”.

Piektais solis: pamēģini šo darbību vizualizēt savā prātā. Kad tu sāc savā apziņā saņemt šos “attēlus” un vīzijas, pacenties tos “nosūtīt” savam mājdzīvniekam. Ļoti iespējams, ka drīz vien tu saņemsi pretī dažādas citas vīzijas, kas noteikti nebūs tavas apziņas veidotas. Kas tas ir? Sūtījums no tava mīluļa!

Foto: Pexels

Šādi trenēties telepātiskām sarunām tu vari katru dienu. Pat, ja tev neizdodas sasniegt lielus mērķus, tas tik un tā stiprinās tavu saikni ar mājdzīvnieku, jo palīdzēs iejusties viņa “ādā”. Dažkārt tas var palīdzēt apzināties arī visai skaudru realitāti, iespējams, ka tev ir grūti iedomāties sevi sava suņa vietā, kurš guļ piesiets cauru dienu pie ķēdes un ar kuru tu aprunājies vienu reizi dienā. Vai tu gribētu būt viņa vietā? Visticamāk, ka nē. Pat, ja tev neizdodas atklāt telepātiskās sarunas ar savu dzīvnieku, atceries, ka vissvarīgākais ir mīlēt un rūpēties par savu mājdzīvnieku.