Kokteilis
Baudi

Ko darīt, lai vecpuišu ballīte būtu leģendāra?0

Publicitātes foto

Kad draugs gatavojas kāzām, jūsu uzdevums ir sarīkot leģendāru pasākumu, kurā gluži tāpat kā Lasvegasā – kas notiek vecpuišu ballītē, paliek vecpuišu ballītē. Kādas aktivitātes izvēlēties, kā pārbaudīt vecpuisi, lai vecpuišu ballīte būtu neaizmirstama? Lasi labākās idejas!

Klasiskie scenāriji, ar ko sākas katra vecpuišu ballīte

Katram gribas foršu un īstu veču pasākumu, taču ne visi ir gatavi iesaistīties pasākuma organizēšanā. Vienmēr kompānijā būs:

 1. darītāji – izdara 90% darba, vienmēr atbild uz komentāriem, uzņemas darbus uz saviem pleciem;
 2. klusie novērotāji – viedokli neizsaka, bet vienmēr zem ziņas čatā ir “Seen”;
 3. darbaholiķis sorry, veči, uz pasākumu būšu, bet man galīgi nav laika iesaistīties organizēšanā;
 4. kritiķi – idejas neapmierina, bet nav arī pašiem savu ieteikumu;
 5. man viss ir vienalga cilvēki – kā izdomāsiet, tā būs labi, es visam piekrītu.

Iespējams, ka Tu piederi pie darītājiem, ja reiz esi sācis meklēt tādu informāciju kā vecpuišu ballīte, vecpuišu ballītes uzdevumi, idejas vecpuišu ballītei u.tml. Tad, nu, bruņojies ar pacietību un krietnu laika patēriņu! Taču tas noteikti būs tā vērts – līgavainis novērtēs ieguldīto darbu un Tu būsi gandarīts, kad saņemsi pozitīvas atsauksmes arī no pārējiem.

Solis nr.1 – Facebook event/WhatsApp čats

Ballīti vajadzētu sākt organizēt vismaz 2 mēnešus iepriekš, lai varat ieplānot visiem ērtu datumu un par to paziņot ballītes galvenajam viesim. Ir gadījies, kad vecpuišu ballītes tiek organizētas pat nedēļu pirms norises datuma, taču nepaļaujies, ka jums tas izdosies tik viegli!

Pirmie darbi ir:

 1. no līgavaiņa uzzināt draugu sarakstu, ko viņš vēlas redzēt ballītē;
 2. uztaisīt Facebook event vai WhatsApp čatu, kur apspriedīsiet visas idejas;
 3. vienoties par datumu un to paziņot līgavainim;
 4. sadalīt darbus un laikus rezervēt vietas, ko pasākuma ietvaros apmeklēt.

Viens no grūtākajiem darbiem ir tieši ideju ģenerēšana, ko darīt, kur doties, kā pārbaudīt vecpuisi un sagatavot viņu laulības dzīvei. Tomēr ne vienmēr ritenis ir jāizdomā no jauna – ir klasiskas vērtības, lai vecpuišu ballīte tiktu nosvinēta kā nākas.

Vecpuišu ballītes aktivitātes

Lai diena būtu piepildīta ar dažādiem izaicinājumiem un piedzīvojumiem, vecpuišu ballīte jāpiepilda ar aktivitātēm. Pirms vakarā doties uz bāru saplānojiet tādas izklaides iespējas, kas, pirmkārt, patiks līgavainim nevis Tev vai pārējiem no kompānijas!

Peintbols – klasika, kas nemirst

Vecpuišu ballīte nav iedomājama bez peintbola. Spēles laikā jūs varēsiet vecpuisim šaut pa pēcpusi, izpildīt tematiskas misijas un sacensties par labākās komandas titulu. GUNSnLASERS peintbola parkos instruktori vienmēr izdomā kādu interesantu un smieklīgu uzdevumu, kā arī bez papildu maksas pieejami komiski kostīmi, piemēram, supervaronis, zaķis, tīģeris, cietumnieks, veca omīte u.c.

Foto: GUNSnLASERS

Ja tomēr nevēlaties vecpuisim atstāt zilumu nospiedumus, laba alternatīva ir lāzerpeintbols jeb lāzertags.

Lāzertags kā peintbola alternatīva

Lāzertags ir tikpat azartiska un interesanta spēle. Trāpījums nav sāpīgs, jo tas jūtams kā vibrācija un skaņas signāls galvas lentā. Šai aktivitātei priekšroku dod datorspēļu fani, jo tā ir līdzīga populārajai Counter-Strike spēlei.

Foto: GUNSnLASERS

Kartingu sacīkstes

Tehniski čaļi noteikti novērtēs jaudīgus izbraucienus ar kartingiem, sacenšoties par ātrākā un izveicīgākā braucēja titulu. Šobrīd arvien populārāki kļūst elektrokartingi, kuriem ir ātrāks uzrāviens un efektīva sānslīde līkumos.

Kokteiļu meistarklase

Jūs taču gribat būt ballīšu karaļi, gatavojot vislabākos kokteiļus, vai ne? Sarunājiet profesionālu bārmeni, kurš jums iemācīs pagatavot pasaules līmeņa kokteiļus, ar kuriem šarmēt dāmas! Labākais, ka šos kokteiļus paši varēsiet izdzert.

Sporta pasākuma apmeklējums

Ja topošais vīrs ir kaislīgs futbola, hokeja vai kāda cita sporta veida fans, viņš būs priecīgs, ja kopā ar labākajiem draugiem varēs apmeklēt sporta pasākumu klātienē. Visticamāk, ka uz lielāku spēli nāksies braukt uz ārzemēm, krietni palielinot jūsu vecpuišu ballītes budžetu. Tādā gadījumā apdomā no kā varat atteikties – piemēram, dārgu restorānu vai bāru varat nomainīt uz ko vienkāršāku vai picu pasūtīšanu apartamentos. Vecpuišu ballīte kā mini ceļojums – kādēļ gan ne?!

Publicitātes foto

Jo interesantākas aktivitātes jo diena būs jautrāka un vairāk paliks atmiņā. Taču tas vēl nav viss, par ko noteikti ir jāparūpējas. Tikpat nozīmīgi ir arī vecpuišu ballītes uzdevumi, ko varat likt pildīt vecpuisim esot ceļā no vienas aktivitātes uz otru.

Vecpuišu ballītes uzdevumi

Vecpuišu ballītes uzdevumi ir svarīga daļa – tie ir uzdevumi, kuru laikā jūs pārbaudīsiet draugu un, iespējams, varēsiet par viņu arī pasmieties.

Zvērests

Lai vecpuišu ballīte ar tās raibajiem notikumiem paliktu tikai starp jums, sagatavojiet zvērestu, ko pašā ballītes sākumā vecpuisis skaļi un svinīgi nolasa. Šo noteikti ir vērts nofilmēt, lai pierādītu vecpuisim, kad viņš sāks žēloties par grūtajiem uzdevumiem, ko būsiet turpmākajā ballītes gaitā sagatavojuši.

Aptuvenais zvēresta teksts

Es, vārds un uzvārds, svinīgi un pie pilna saprāta solu, ka šo dienu izbaudīšu, darīšu visu, ko mani draugi liks un nesūdzēšos par pārbaudījumiem, kas dienas gaitā man būs jāveic.

Ballītē piedzīvoto neizpaudīšu citiem ārpus mūsu draugu loka, citādi lai sasper mani jods un katrs piektdienas vakars ir jāpavada mājās, skatoties romantisku filmu!

Ar savu parakstu apliecinu, ka iepriekš minēto saprotu un brīvprātīgi pieņemu par izpildāmu!

Publicitātes foto

Cik labi viņš pazīsti savu topošo sievu?

Sagatavojiet līdz 20 dažāda tipa jautājumiem, nosūtiet tos drauga līgavai, lai saņemtu pareizās atbildes, un pārbaudiet topošā vīra zināšanas!

Pāris idejas jautājumiem:

 1. Kāda ir viņas acu krāsa?
 2. Kādas ir viņas mīļākās puķes?
 3. Kāds ir viņas mīļākais ēdiens?
 4. Kādā mīļvārdiņā viņas vecāki sauca viņu bērnībā?
 5. Kāds ir viņas krūštura izmērs?
 6. Kāds ir viņas kurpju izmērs?
 7. Kāds ir viņas iecienītākais alkoholiskais kokteilis?
 8. Kāda bija viņas pirmā darba vieta?
 9. Kurš ir bijis viņas labākais ceļojums, kur esat kopā devušies ceļojumā?

“Sods” par nepareizi atbildētu jautājumu

Uzdzen draugam adrenalīna līmeni! Par katru nepareizi atbildētu jautājumu jūs iešaujat viņam ar peintbola ieroci. Tas vecpuisim liks divreiz padomāt pirms izteikt atbildi. Lai šāda aktivitāte būtu droša, sarīkojiet to izklaides parkā “GUNSnLASERS”, kas zina, kā organizējama vecpuišu ballīte.

Vai viņš tiešām spēs atbildēt uz visiem jautājumiem pareizi?

Topošās sievas portrets

Šis ir pavisam vienkāršs, bet gana smieklīgs uzdevums, ko pēc ballītes līgavainis var uzdāvināt savai topošai sieva.

 1. Sagatavojiet baltu lapu (A3 vai A2 izmērā), flomāsteru un šalli vai kādu citu auduma gabalu acu aizsiešanai.
 2. Lieciet draugam uzzīmēt savu līgavu pilnā augumā ar aizsietām acīm.
 3. Pēc uzzīmēšanas un acu apsēja noņemšanas lūdziet līgavainim pakomentēt, kas, viņaprāt, zīmējumā izskatās vislabāk, ko viņš centās izcelt u.tml.

 

Iespējams, tēls būs pavisam komisks, jo ar aizsietām acīm ir grūti notrāpīt īstajā vietā, kur iezīmēt, piemēram, rokas vai matus.

Lai vecpuišu ballīte izdoties par visiem 100%, esi radošs un gatavs ieguldīt laiku un arī naudu! Visdrīzāk, ka šis nebūs lēts pasākums, taču noteikti tā vērts.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Laika apstākļu dēļ pārcelts Summer Sound iesildīšanās pasākums ar Ozolu
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā atbrīvoties no 7 liekām lietām ceļasomā?
9 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
TOP 5 seriāli lietainai dienai: pārsteigs ne tikai ar sižetu, bet arī kvalitāti
9 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

MA
Māris Antonevičs
Latvijā
“Arī ap privātmāju cilvēks joprojām ceļ sētu.” INTERVIJA ar Valsts robežsardzes priekšnieku Gunti Pujātu
1 stunda
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Ilze Kuzmina: Vai laižot latiņu aizvien zemāk, ir iespējams celt izglītības kvalitāti?
2 stundas
IK
Ilze Kuzmina
Latvijā
Skolotājiem tomēr būs lielākas algas 1
5 stundas
LE
LETA/LA.LV
Latvijā
Kariņš: Sabiedrisko mediju jomā nevar dzēst tikai “ugunsgrēku”
8 minūtes
LA
LA.LV
Ekonomika
LA.LV jūnijā kļuvis par 3. populārāko ziņu portālu latviešu valodā
6 stundas