Kokteilis
Apbrīno

Ko darīs neievēlētie deputāti: Kalnozola sieva izsūtīs CV, Smiltēns palicis bez naudas, Abu Meri ārstēs pacientus0


Hosams Abu Meri
Hosams Abu Meri
Foto – Valdis Semjonovs

Šonedēļ žurnāls “Privātā Dzīve” uzrunājis bijušos 12.Saeimas deputātus, jautājot viņiem, ar ko viņi nodarbosies pēc savas pēdējās darba dienas Saeimā.

Latvijas Reģionu apvienības līderis Edvards Smiltēns atbildējis, ka neesot īsti skaidrības, ar ko nodarbosies pēc tam, bet būšot rokās jāņem āmurs un jāiet strādāt, jo ģimene ir jāiztur. Viņš arī atzinās, ka ir pilnīgi “tukšā”, jo visus iekrājumus bija iztērējis priekšvēlēšanu kampaņai, jo esot bijusi ticība, ka partija vēlēšanās uzvarēs. Edvards gan žurnālam arī atzina, ka nesatraucas par darba meklēšanu, jo esot jauns vīrietis, kam ir rokas īstajā vietā, gan jau kaut ko pameklēšot un atradīšot.

Edvards Smiltēns
Foto – Timurs Subhankulovs

Savukārt Valdis Kalnozols, kas ir bijušais miljonārs, celtniecības un restorānu biznesa magnāts, šajā iepriekšējā Saeimā nostrādāja divus ar pusi gadus. Viņš atbildējis, ka neesot no tiem, kas patīk “krāmēties ar papīriem”, tāpēc sieva jau sarakstījusi un nosūtījusi viņa CV, lai pieteiktu vīru uz dažādiem amatiem. Tāpat arī viņam netrūkstot zināšanas celtniecībā. Bet viņš tāpat atzina, ka, ja neatradīsies neviens darba devējs, kas viņam varētu dot darbu, sieva viņu pieteikšot “bezdarbniekos”.

Publicitātes foto

Savukārt ārsts Hosams Abu Meri nostrādāja četrus gadus iepriekšējā Saeimā. Viņam, tiesa, par darba trūkumu nav jāuztraucas, jo paralēli darbam Saeimā, viņš joprojām strādāja savā privātpraksē kā ārsts. Hosams atzina, ka par jaunajām izmaiņām noteikti vispriecīgākie būs viņa pacienti, jo vairs nebūs jāgaida garās rindās, lai pie viņa pierakstītos.

Foto: Timurs Subhankulovs
LA.lv