Princis Viljams un Keita Midltone ir viens no vismīlētākajiem pāriem pasaulē, taču 2007.gadā viņi bija šķirti uz veselu gadu. Izrādās, kā pavisam parasti pāri, viņi nerada izeju kādā situācijā, nespēja vienoties par risinājumu un nolēma iet katrs savu ceļu.

Gan princis Viljams, gan Keita nelabprāt runā par šo viņu dzīves periodu. Tabloīdi tolaik rakstīja, ka princis Viljams bija aizrāvies ar citu sievieti, bet citi vēl “piebēra sāli”, ka prinča vecmāmiņa – Anglijas karaliene Elizabete esot atteikusies savā ģimenē pieņemt Keitu.

Foto: Scanpix
Keita Midltone un princis Viljams šī gada jūlijā - svētku parādes laikā. Foto: Scanpix

Taču patiesība izrādījusies gluži cita… 2006.gada Ziemassvētkos Keitas ģimene ielūgusi princi Viljamu pavadīt šos skaistos svētkus kopā ar viņiem. Sākumā Viljams esot ar lielu prieku piekritis šim uzaicinājumam, bet vēlāk pārdomājis un atteicies. Keita, protams, apvainojusies. Izādās, ka princis Viljams gluži vienkārši nevarējis ierasties ciemos, atsaucoties uz Keitas ģimenes ielūgumu, jo tādā veidā būtu pārkāpis karaliskās ģimenes protokolu un sadusmojis savu vecmāmiņu – karalieni Elizabeti II. Pēc protokola, karaliskās ģimenes locekļiem, Ziemassvētki tradicionāli ir jāpavada pilī. Vecmāmiņa bija stingri aizliegusi Viljamam braukt ciemos pie mīļotās Keitas ģimenes, jo viņi vēl nebija precējušies. Tāpat arī Viljamam, saskaņā ar protokolu, bija aizliegts aicināt ciemos Keitu, kas nav viņa sieva.

Par laimi, nelāgā situācija ir aizmirsusies un Keita ar Viljamu nu ir precēts, laimīgs pāris, kas audzina trīs bērnus: vecāko princi Džordžu, princesi Šarloti un jaunāko Luisu.

Foto: Scanpix
Foto: Scanpix

Jāteic gan, ka sava mīļotā mazdēla, Viljama jaunākā brāļa, prinča Harija gadījumā, stingrā vecmāmiņa Elizabete bija gatava piekāpties pat stingrajam protokolam – dažus svētkus Megana Mārkla, kas šobrīd ir prinča Harija sieva, pavadīja kopā ar savu mīļoto Hariju un viņa karalisko ģimeni, vēl nebūdama prinča sieva.

Foto: Scanpix
Karaliene Elizabete kopā ar savu jaunāko mazdēlu - princi Hariju un viņa sievu Meganu Mārklu, šī gada jūlijā. Foto: Scanpix