Amerikāņu aktrise Megana Mārkla, kas šobrīd ir precējusies ar Anglijas princi Hariju, savu pirmo vīru Trevoru Engelsonu (Trevor Engelson) pameta savas karjeras dēļ. Savukārt vēlāk Megana no karjeras atteicās prinča Harija dēļ.

Jaunā dokumentālā filma “Kino, laulības un mātes loma” par šā brīža Saseksas hercogieni Meganu Mārklu ir piedzīvojusi savu pirmizrādi. Tajā liela daļa ir veltīta viņas dzīvei un notikumiem pirms viņa satika princi Hariju.

Aktrises pirmais vīrs bija Holivudas producents. 5 gadus viņiem bija attiecības un viņi dzīvoja kopā, pirms apprecējās. Skaistas un iespaidīgas kāzas Megana un Trevors nosvinēja 2011.gadā Jamaikā. Taču drīz vien abu attiecības sāka jukt un brukt. Laulības šķiršanas pieteikumā kā Megana, tā Trevors kā iemeslu minēja neatrisināmas domstarpības, un 2013.gadā viņu laulība tika šķirta. Taču daudzi min, ka patiesībā tas noticis tā dēļ, ka Meganai svarīgāka par vīru izrādījusies viņas karjera.

Nav nekāds noslēpums, ka aktrise sapņoja izveidot spožu karjeru Holivudā un nebija gatava no sava sapņa atteikties. Kad viņai piedāvāja nospēlēt lomu kulta seriālā “Ģēnijs uzvalkā” (Suits), viņa nedomājot tam piekrita. Lai to izdarītu, viņai nācās pārcelties no Losandželosas uz Toronto. Bet vīrs Trevors, protams, palika Losandželosā. Tieši Meganas ambīcijas pēc daudzu cilvēku domām darīja galu abu attiecībām, teikts arī izdevumā “Mirror”.

“Viņi bija kopā septiņus gadus, divus no tiem – precēti. Problēma bija tā, ka Megana pieņēma lēmumu, nekonsultējoties un nerēķinoties ar savu vīru, un pārcēlās uz Toronto. Kā tikko viņi apprecējās, viņa saņēma piedāvājumu filmēties šajā seriālā. Viņa sāka savu dzīvi Toronto, bet viņš palika Losandželosā. Protams, ka viņu attiecības izjuka,” – sacījusi arī karaliskās ģimenes eksperte Ešlija Pīrsone.

Par spīti notikušajam, Trevors nekad nav Meganai veltījis sliktus vārdus. Atšķirībā no daudziem viņas radiniekiem, ieskaitot viņas tēvu, kas izteikušies neglaimojoši gan par pašu Meganu, gan karalisko ģimeni, Engelsons nav komentējis ne Meganu, ne viņu izjukušās attiecības. Engelsons šobrīd Holivudā ir viens no veiksmīgākajiem producentiem, kā arī radis laimi attiecībās. Nesen 42 gadus vecais producents apprecēja dietoloģi Treisiju Kurlandu (Tracey Kurland). Zināms arī, ka šī sieviete ir multimiljonāru dinastijas mantiniece.

Un arī Megana, šķiet, savās otrajās laulībās pirmās reizes kļūdas nepieļauj. Aktrise ir atteikusies no spīdošas karjeras savas ģimenes dēļ. Kā arī 6.maijā viņas dzīve mainījās uz visiem laikiem, jo viņa kļuva par mammu savam pirmajam bērniņam – dēliņam Ārčijam.