Kokteilis
Apbrīno

Kļuvis zināms, ka Meganas Mārklas pirmā laulība izjuka viņas vainas dēļ0


Megana Mārkla seriālā “Ģēnijs uzvalkā”.
Megana Mārkla seriālā “Ģēnijs uzvalkā”.
Foto: Vida Press

Amerikāņu aktrise Megana Mārkla, kas šobrīd ir precējusies ar Anglijas princi Hariju, savu pirmo vīru Trevoru Engelsonu (Trevor Engelson) pameta savas karjeras dēļ. Savukārt vēlāk Megana no karjeras atteicās prinča Harija dēļ.

Jaunā dokumentālā filma “Kino, laulības un mātes loma” par šā brīža Saseksas hercogieni Meganu Mārklu ir piedzīvojusi savu pirmizrādi. Tajā liela daļa ir veltīta viņas dzīvei un notikumiem pirms viņa satika princi Hariju.

Aktrises pirmais vīrs bija Holivudas producents. 5 gadus viņiem bija attiecības un viņi dzīvoja kopā, pirms apprecējās. Skaistas un iespaidīgas kāzas Megana un Trevors nosvinēja 2011.gadā Jamaikā. Taču drīz vien abu attiecības sāka jukt un brukt. Laulības šķiršanas pieteikumā kā Megana, tā Trevors kā iemeslu minēja neatrisināmas domstarpības, un 2013.gadā viņu laulība tika šķirta. Taču daudzi min, ka patiesībā tas noticis tā dēļ, ka Meganai svarīgāka par vīru izrādījusies viņas karjera.

Nav nekāds noslēpums, ka aktrise sapņoja izveidot spožu karjeru Holivudā un nebija gatava no sava sapņa atteikties. Kad viņai piedāvāja nospēlēt lomu kulta seriālā “Ģēnijs uzvalkā” (Suits), viņa nedomājot tam piekrita. Lai to izdarītu, viņai nācās pārcelties no Losandželosas uz Toronto. Bet vīrs Trevors, protams, palika Losandželosā. Tieši Meganas ambīcijas pēc daudzu cilvēku domām darīja galu abu attiecībām, teikts arī izdevumā “Mirror”.

“Viņi bija kopā septiņus gadus, divus no tiem – precēti. Problēma bija tā, ka Megana pieņēma lēmumu, nekonsultējoties un nerēķinoties ar savu vīru, un pārcēlās uz Toronto. Kā tikko viņi apprecējās, viņa saņēma piedāvājumu filmēties šajā seriālā. Viņa sāka savu dzīvi Toronto, bet viņš palika Losandželosā. Protams, ka viņu attiecības izjuka,” – sacījusi arī karaliskās ģimenes eksperte Ešlija Pīrsone.

Par spīti notikušajam, Trevors nekad nav Meganai veltījis sliktus vārdus. Atšķirībā no daudziem viņas radiniekiem, ieskaitot viņas tēvu, kas izteikušies neglaimojoši gan par pašu Meganu, gan karalisko ģimeni, Engelsons nav komentējis ne Meganu, ne viņu izjukušās attiecības. Engelsons šobrīd Holivudā ir viens no veiksmīgākajiem producentiem, kā arī radis laimi attiecībās. Nesen 42 gadus vecais producents apprecēja dietoloģi Treisiju Kurlandu (Tracey Kurland). Zināms arī, ka šī sieviete ir multimiljonāru dinastijas mantiniece.

Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Un arī Megana, šķiet, savās otrajās laulībās pirmās reizes kļūdas nepieļauj. Aktrise ir atteikusies no spīdošas karjeras savas ģimenes dēļ. Kā arī 6.maijā viņas dzīve mainījās uz visiem laikiem, jo viņa kļuva par mammu savam pirmajam bērniņam – dēliņam Ārčijam.

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: pašmāju slavenības un viņu bērni iepazīstas ar dzīvesstila zīmolu jaunumiem
4 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
FOTO: lūk, kāda fotogrāfija uzvarēja “Huawei inFocus Awards” konkursā, kurā piedalījās arī fotogrāfijas no Latvijas
5 stundas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
VIDEO: emocionālākais brīdis pirmajā “X Faktorā” – Karlīna skatuvi pamet ar asarām
5 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldības pieprasa ministra Pūces demisiju
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
36 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Siguldas novadā atceļ visus masu pasākumus bērniem
42 minūtes
LE
LETA
Pasaulē
Igaunijas pilsētā Narvā notikusi apšaude; ir ievainotais
3 stundas
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
2 stundas