Cilvēkus var iedalīt tādos, kas runā vienmēr un visur, viņiem patīk būt uzmanības centrā, piesaistīt sev apkārtējo uzmanību un tādos, kam tas nepatīk. Bet, vai tiešām nepatīk vai iemesls tomēr ir cits?

Šoreiz uzzināsim, kuri ir tie cilvēki, kas izvēlas paklusēt apzināti, lai, piemēram, neizskatītos muļķīgi vai neļautu svešiem cilvēkiem par sevi pieņemt nepareizu priekšstatu. Šie cilvēki kompānijās var izskatīties mazliet atturīgi un noteikti vērojoši. Par viņiem mēdz sacīt – tie klusie ūdeni ir tie dziļākie. Un tā patiešām ir!

1. Vēzis

Vēži var dažkārt šķist kautrīgi, bikli un klusi cilvēki. Viņi reti kad steidzas izteikt savu viedokli un nekad nepārtrauks savu sarunu biedru. Vēži var nolūkoties dažādas diskusijas no malas. Taču patiesībā viņi vēro jūs, un vērtē. Bieži vien visgudrākais ir tas, kurš vēro un izdara secinājumus nevis ir pirmais rindā, lai piedalītos skaļā strīdā vai diskusijā. Padomā par to.

2. Jaunava

Jaunavas ir ļoti uzmanīgas savos izteikumos, jo šos cilvēkus patiešām uztrauc tas, ko par viņām runā un domā citi. Jaunavas ļoti rūpīgi izvēlas savus vārdus, jo nekad negrib izklausīties pēc “tukšas muldēšanas”. Bez tam šīs zodiaka zīmes pārstāvji pirms ko pasaka pārdomā visus iespējamos scenārijus un savu vārdu ietekmi. Šie cilvēki patiešām prot domāt līdzi tam, ko saka. Un tas, ka viņi bieži izvēlas klusēt, nebūt nenozīmē, ka viņiem nav, ko teikt. Gluži vienkārši Jaunavas to neuzskatu par vajadzīgu.

3. Skorpions

Skorpiona atturība dažkārt var izskatīties pēc augstprātības. Taču patiesībā viņi dažkārt nesaka neko, jo piespiež sevi turēt mēli aiz zobiem. Šie cilvēki ir ļoti noslēpumaini un nebūt neraujas dalīties ar saviem uzskatiem vai pieejamo informāciju vai pat savām domām ar citiem, it īpaši, ja šie citi ir svešinieki. Skorpioni vispirms iepazīst cilvēku un tikai tad ir gatavi sākt ar viņu runāt.

4. Mežāzis

Mežāžiem nereti gadās tādi kā ”klusuma brīži”. Ja viņi pie sevis rīko ballīti vai atrodas tuvu draugu lokā, tad gan viņi ir runātīgi. Patiesībā viņi prot lieliski izvēlēties sarunu tematus, taču viņi vienmēr domā līdzi tam, ko saka. Taču jebkurā situācijā Mežāzis var kļūt noslēgts un izvēlēties klusēt, izskatoties ļoti atsvešināts. Kad Mežāzis izjūt diskomfortu sarunā ar kādu, tad viņš izvēlas pastāvēt malā. Viņš nepiesaistīts sev lieku uzmanību un kļūs teju vai “neredzams” un “nedzirdams”.