Latvijas Bankas prezidents Ilmārs Rimšēvičs (53) un diriģente Agita Ikauniece (46) laulības gredzenus mijuši pirms divām nedēļām. Kāzas notikušas lielā slepenībā un par notikumu zinājuši vien ģimenes locekļi un tuvākie draugi, raksta žurnāls “Privātā Dzīve”.

Žurnāls arī sazinājās ar Agitu, bet izdzirdējusi jautājumu par kāzām, viņa nolikusi telefona klausuli.

“Es pazīstu Agitu un uzskatu, ka viņa ir Ilmāra lielākā veiksme beidzamo gadu dzīvē. Viņa ir tā, kas atbalsta šobrīd Ilmāru vistiešāk,” par baņķiera draudzeni pirms kāda laika intervijā presei sacīja Latvijas bankas prezidente bijusī sieva, Latvijas Nacionālā teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Rimšēviča. Tomēr šoreiz, par uzdoto jautājumu par notikušajām kāzām, viņa atbildēja izvairīgi: “Es neesmu pilnvarota šo jautājumu komentēt. Šoreiz nebūšu tas cilvēks, kas to apstiprinās vai noliegs. To var izdarīt tikai viņi paši.”

Zināms, ka pagājušajā nedēļā Ilmārs Rimšēvičs lūdzis atcelt viņam piemērotos drošības līdzekļus – 100 000 drošības naudu, noteiktas nodarbošanās aizliegumu un izbraukšanu no valsts.

Ilmārs Rimšēvičs pirmo reizi laulības ostā iestūrēja pirms 32 gadiem, kad būdams 21 gadu vecs jaunietis par sievu apņēma šā brīža Latvijas Nacionālā teātra sabiedrisko attiecību vadītāju Līgu, kas bija Ilmārs skolas biedrene. Abu laulībā piedzima trīs meitas: Dane (30), Santa (26) un Elizabete (15). Pēc šķiršanās no Līgas Ilmāra simpātijas vairākus gadus bija iekarojusi Inga Ļeonova.

Tomēr pagājušajā gadā Latvijas bankas ilggadējais prezidents vairākkārt tika manīts kopā ar diriģenti Agitu Ikaunieci, kurai savulaik bija romantiskas attiecības ar sabiedrībā zināmo diriģentu Intu Teterovski. Agita ir viena no pirmajām Latvijas Bankas kora diriģentēm. Viņai ir maģistres grāds kultūras menedžmentā un viņa pilda izstāžu zāles “Rīgas mākslas telpa” direktores pienākumus.